Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, hogy meglassuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy meglassuk?

Figyelt kérdés
Hamarosan negy napig tarto varosnapok lesznek nalunk,ami egyenlo vasarral,koncertekkel egy szorakozassal.A baratomnak nemreg emlitettem,hogy oke,hogy tarsasaggal vagany az ilyen de en szeretnek kizarolag kettesben is kimenni vele.A valasza az volt,hogy oke meglassuk,megkerdeztem miert erre meg az,hogy o sem tudja,hogy ,hogy lesz mert sokfele kell menjen,most nagy elvaras lenne tolem,hogy a baratnojere is szakitson idot akkor? es ez tenyleg egy olyan dolog amit meg kell latni meg?

2014. ápr. 26. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy dolog egyáltalán,nekem ilyen pasi nem kéne,mondjuk nálam alap hogy ha van barátom az fontosabb bárkinél,szerensére a pasim is így van vele hogy engem mindenki elé helyez
2014. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátod nem túl határozott ember. Ebből a válaszából ez derül ki.
2014. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a nyelvtan nem az erőssége..
2014. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!