Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magához húzott és megölelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magához húzott és megölelt szorosan. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem a legkomolyabb kapcsolat, 1.5 hónap, de még bármi lehet. Talán nem a legmegbízhatóbb srác, kicsit nőcsábász. Majd lesz, ami lesz alapon jöttünk össze, kb. 1 hónapig ismerkedtünk, de utána gyorsan történtek a dolgok. Ma magához húzott cigizés közben és átölelt kb. fél percig és simogatott. Nem tudom, hogy ennek van e jelentősége egy ilyen kapcsolatban. Abban biztos vagyok, hogy érzelmi többletet jelent, és bár ezt nekem kellene érezni, de nem tudom, hogy szimpla baráti ölelés vagy kezd jobban megkedvelni. Van, hogy csak egy fél órára tudunk összefutni, ilyenkor megkérdezi, hogy nem baj e, hogy ilyen kis időt találkozunk. Mondom, hogy nem. És ő mondja, hogy legalább láthatlak/ jó lesz látni. Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.

2014. ápr. 26. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Megakar bаszni ha tenyleg nocsavasz
2014. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént.
2014. ápr. 26. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
királyság
2014. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!