Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim? Nem szeretnk ttovabb egyedul lenni, szeretnem h valaki atoleljen, szorosan magahoz huzzon, megcsokoljon.

Figyelt kérdés
Nem tetszik senki most, de nem is igazan kozeledik hozzam senki, nem ertem miert. Eddig 1fiu irt ram ,de o nem tetszik nekem. Mas lanyra nagyon sok srac ir es ok valogathatnak. En meg... Apaca leszek kb. L17 de mindjart 18
2013. nov. 20. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velem is ez van.. a külsőmmel sincs gond, próbálok figyelni arra,hogy jól nézzek ki, kedves vagyok mindenkivel, őszinte vagyok.. és mégis mindig a rib_k vannak előnyben, én meg várhatok 25 éves koromig mire végre valaki normális lányt akar a környezetemben.. :( 17/L
2013. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lejjebb kellene adni rib.ncok
2013. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pont ez az. Mi nem a legalja vagyunk de nem is a legteteje ugyebar. De megis csak a legaljanak tetszunk.
2013. nov. 20. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező megyeileg??
2013. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen emberre vágysz, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy ne tetszés alapján válogatsz, mivel ha valaki a külső miatt jön össze a másikkal, azt még kapcsolatnak se nevezném...Meg ne haragudj(atok),de mi srácok nem ruhadarabok vagyunk,hogy válogassatok közülünk kedvetekre........(Y)
2013. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kis kur.ak ezek!.Az ilyeneket utalom,mint a s.art!
2013. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

már miért lenne k? álljatok már le..

nekem sincsenek nagy elvárásaim,sőt a külső nem is nagyon érdekel.mégsem jön össze.

2013. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minek picsogtok, ha mikor tényleg meg akarna ölelni valaki titeket akkor meg elkülditek?

Egyébként aki nem vonzó ahhoz nem közelednek csak alig-alig, ilyen egyszerű.

2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aha nagy duma ez a nem a kulso a lényeg... de számotokra csakis a kulso a foontos!!! semmi más... ha esetleg tagadnád akkor olvass vissza a kérdésedbe! rádírt de te neked nem kellett mert nem tetszett neked akkor? mit sírsz? mit kell aszt írni hogy nem a kulso számít? -.-
2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, csak én fiú vagyok. Én is ahogy körülnézek, egyre többször van, hogy azok a rib*ancok a nyerők. Én személy szerint nem szeretem azokat a lányokat.

Egyre jobban eltávolodik az értelmes és a szép.

Nem egyszer történt velem az, hogy egy lány ránézésre szép volt, viszont fejben csak max. fűrészpor volt.

Lehet azért nem volt még kapcsolatom eddig, mert olyan lányokat kerestem, amelyekből egyre kevesebb van.

Jelenleg is tetszenek lányok, akik szépek is és értelmesek is, viszont azoknak meg megint más tetszik, szóval... Ez az ördögi háromszög.


15/F

2013. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!