Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van annak esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van annak esélye, hogy végre megtalálom a számomra tökéletes fiút? 20l

Figyelt kérdés
Külsőleg teljesen megvagyok elégedve magammal, sok pozitív visszajelzést kapok mindkét nemtől, még a személyiségemre is. Viszont szerintem egyetlen hátrányom az, hogy visszahúzódóbb típus vagyok, nem kezdeményező, kicsit félek azoktól a fiúktól akik nekem tetszenek, zavarba hoznak. Nem tagadom, hogy vannak elvárásaim, és nem is olyan alacsonyak az igényeim. De valahogy nem tudom őket lejjebb adni, bármennyire is próbálkozom... többségében inkább az adott fiú kisugárzása, személyisége érdekel, kisebb részben a külső, de így is elég válogatós vagyok. Tetszett már átlagos srác is, de az is a jobbik fajtából. Nem kell, hogy pénzes legyen, vagy kigyúrt, népszerű, szeretem az egyszerű embereket, csak az arca fogjon meg külsőleg, és egyezzen a személyiségünk. Igaz találkoztam már ilyenekkel, de azoknak is mind barátnője volt, így esélytelen a szitu. Többször mondták már nekem, hogy ha nem lennének együtt a barátnőjükkel, gondolkozás nélkül udvarolnának nekem. Az ilyeneket jól esik hallani, csak sajnos nem tudok velük mit kezdeni. Akik meg szabadok, és próbálkoznak, azok sosem tetszenek. Vagy külsőleg, vagy ha külsőleg rendben vannak, a személyiségük tök gáz, és taszító. Próbáltam olyan srácokkal ismerkedni, akiknek tetszett a belső énjük, de szexuálisan abszolút nem vonzottak, kicsit sem. Így nem is hitegettem őket, meg magamat sem akartam becsapni. A baj az, ha nálam nincs meg elsőre az a "szikra" köztem és az adott fiú között, akkor nem is valószínű, hogy meg lesz valaha. Sokat vagyok emberek között, társaságban, próbálok keresgélni, de nem jön össze... sosem voltam szerelmes, és végre az akarok lenni.

2014. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Írj rám!
2014. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát a remény hal meg utoljára. Mindenesetre sok szerencsét kívánok hozzá!
2014. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak igényeim épp ezért nem pattan minden nap egy másik lány az ölembe.

Mindenkinek vannak igényei kinek kisebbek kinek nagyobbak.


A gond a zárkózottságoddal van. Nyitottabbnak, érdeklődőbbnek kell lenned/tűnnöd. Mert ha csak kuporogsz és visszajelzések sem mennek akkor nehéz lesz.

2014. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"...sosem voltam szerelmes, és végre az akarok lenni."

Ez alapján, elég görcsösen keresed álmaid hercegét, nem érdemes erőletetni

2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj kislány, itt vagyok, de már csak kb. fél órát.

Utána már meg se próbálj keresni.

2014. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 viktorvarga ***** válasza:
nagyon jó bemutatkozás volt:)
2014. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szép leírás... merre jársz szórakozni? Konkrét helyeket írj. Nem hiszek a netes ismerkedésben, de ott megkereslek :P
2014. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt lesznek jelentkezők. :D
2014. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudja valaki milyen videószerkesztővel lehet olyan giffeket csinálni amik végül is képek, azok az 1-2-3-4 másodpercesek?

Nagyon hálás lennék annak aki tudja.

2014. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyok az igényeim és tartom magam a külső megfog belső megtarthoz. Azonos korú vagyok. Egyáltalán nem baj, hogy nem adod le az igényeid. Én sem tenném.. és persze nem is tudom. De nem is kell véleményem szerint...

Te is írtad, hogy találtál már olyan fiúkat, akikkel minden rendben volt, csak barátnőjük volt... ez alapján van-e esélye? Hogy a p_icsába ne:D " Csak " olyat kell kifogni, akinek nincs párja... :))

Biztos, hogy lesz ilyen!(:

2014. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!