Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy/mikor mondjam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/mikor mondjam el neki, hogy szeretem? (Lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyum barátnőjének van két lánya, egy 10, és egy 15 éves. Sokszor el szoktak jönni így hárman hozzánk. Az idősebb eléggé tetszik, és elég jóban vagyunk. Egyfolytában nevetünk (mivel elég jó humorérzékem van, ő me vevő rá), és egész jóba lettünk másfél év alatt. Szombaton tesóm ment a kisebbhez aludni(mind ketten lányok), egyidősek, és jó barátok. Mikor beszélgettek, (szerintem csak poénból) zt mondta az idősebb, hogy ha már Tesóm náluk alszik, akkor én miért nem? Természetesen kapva kaptam az alkalmon, bár nagyon nem mutattam ki, és nagyon izgultam! :) Végül is elmentünk, filmeztünk(természetesen ketten), és végig nevettük az éjjelt. Ezt az estét lehet, nem kellett volna, mivel eléggé belezúgtam! :) Nagyon szerettem volna hozzábújni, de olyan jóban azért még nem vagyunk... Másnap reggel... (már bocs, de) olyan erekcióm még életemben nem volt mint akkor! :DD Olyan jó kedvem volt egész nap... Fúú:D Másnap fagyizni mentünk anyu, anyu barátja, tesóm meg én. Tőlük ugyan ez volt a felállás(ha már témánál vagyunk :D), + két gyerek(8,10). Ott nem beszélgettünk sokat, de este Facebookon majdnem 2órán keresztül chat eltünk, és nagyon jó volt! :) Ma felhívtam, hogy nincs-e kedve bizajozni, de "Tesóm vinni kell edzésre...", stb volt, + pont suliban hívtam, tehát lehet egy kicsit ciki volt! :S Nah de összegezve nagyon belezúgtam, (tudom, hogy hülyén hangzik ilyen korban, de nem a... hogy is írjam... a szex, ill. egyéb nemi elfoglaltság miatt szeretnék vele összejönni, hanem mert szeretem!), de nem tudom, hogy hogyan, és mikor mondjam el neki! :( Mivel anyumék elég jó barátok, és ha (ne adj Isten)nem jönne össze vele, akkor elég gázosak lennének a találkák nálunk/náluk(mármint anyuéknak). (Amúgy nem szerettem volna mindenképp egy barátnőt (félre ne értsetek nekem nem egy csaj kell, azért, hogy "menő" legyek), de hát nem tudok mit csinálni, szeretlmes lettem! ) Szerintetek? 14/F (A "Kicsi vagy még ehhez!" és társai válaszokkal kíméljetek légyszi!) A normális válaszokat előre is nagyon köszi! :) (Ui.: A gondolkodásom és a testem alapján szerintem simán lehetnék 16 is, bár ez egy szubjektív vélemény.)



2014. ápr. 28. 21:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Az esetleges helyesírási hibákért elnézést, de telórol vagyok, + siettem!
2014. ápr. 28. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne mond el.Mégcsak nem is jártok.14 évesen minek tárulkoznál ki neki?...
2014. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh na. :D

Figyelj szerintem próbálj meg közeledni hozzá. Mármint, pl. hívd el fagyizni és próbálj hozzáérni úgy értem vagy a kezéhez vagy vállához, semmiképp sem tapizni, meglátod, hogy hogy reagálja le a közeledésed. Hangsúlyozom ez ne este pl. filmezés közbe legyen. Ha úgy látom, nem visszakozik tuti te is bejössz neki. Aztán, hagyod, hogy tovább alakuljon és egyszer megcsókolod ennyi. :D

2014. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D Köszi! :)
2014. ápr. 28. 21:27
 5/10 szami6 ***** válasza:
100%
Szerintem ez eléggé bonyolult szituáció.Én megtenném az első lépéseket és ugyanúgy ahogy az előttem szóló mondta kiseb jelekkel,mozdulatokkal közelítenék hozzá.Utána láthatod a reakcióját és utána majd kialakul.De szerintem mielőtt megcsókolnád,tisztáznod kéne vele,hogy te milyen érzelmeket táplálsz a ti kapcsolatotokba.
2014. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok fiú barátja van, mondjuk lányból is van bőven...
2014. ápr. 30. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha találkoznál vele úgy, hogy nem a szüleitek szervezik, akkor abból látná, hogy többet érzel iránta. A kisebb mozdulatokkal is jelezhetsz neki, meg "bókolj" is néha, hogy milyen csinos vagy, meg ilyesmi. (Ui.: Minden második 13-15 éves azt gondolja, hogy érettebb a koránál.)
2014. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, már mindegy... :/
2014. júl. 13. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi történt? :/
2014. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 éves sztori, de nagyon érdekel mit intézett a sors.
2022. jan. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!