Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hessegessem el az emlékét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hessegessem el az emlékét, ami szinte naponta kínoz?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel két hónapot "barátkoztunk". Teljesen mintha jártunk volna (le is feküdtünk), csak ő nem akarta rámondani, mert a volt barátjába volt állítólag szerelmes, és addig nem tudott másba szeretni, amíg ezt érezte. Én viszont beleestem útközben, pedig nem akartam. Ő állítása szerint nem szeretett belém. Februárban megmondta, hogy hagyjuk ezt, nem akar nekem fájdalmat okozni. Kb két hétre rá lett másik valakije, akivel már jártak, mert őbelé szerelmes tudott lenni két hét alatt. Nekem azt mondta, hogy ne érezzem magam rosszul, mert ami velem volt, az nem az én hibám, hanem az övé, és ha nem rögtön a szakítása után kezdtünk el volna dumálni, nem lett volna gond. Én ezt nem hiszem el, egy rakás sz*rnak érzem magam. És azóta naponta visszatér az emléke. Szerelmes voltam belé. A mosolyába, mindenébe. Nem tudok rá haragudni, akárhogy is akarom. Mindenről ő jut eszembe. Facebookon is töröltem, hogy még véletlenül se lássam meg. Magam sem tudom, hogy tudtam ilyen nevetségesen rövid idő alatt így megszeretni valakit. Két hónap említésre sem érdemes. És én azóta, hogy "szétmentünk", azóta ezen eszem magam. 20 éves vagyok és nem tudom ezt kezelni, ami nagyon elkeserít. Kérlek szépen ne nevessetek ki és segítsetek! :(

2014. ápr. 30. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
velem ugyanezt csinálta a srác,de ő az exe miatt,nem töröltem ki facen de engem is kínoz,nem tudok továbblépni...
2014. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az jutott eszembe hogy ez a lány valahol nagyon mélyen tudja hogy nem érdemel meg téged és inkább békén hagy.

amit jól is tesz. ilyen nincs hogy két hét után már szerelmes vagyok. nagyon gyerekes. sajnálom.

pedig talán megoldás lenne haragudni rá, átvert!

2014. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h szerelmes voltál belé de ő ezt nem fogadta el.Az ő baja.Ne foglalkozz vele (most azt gondolod h könnyű azt mondani) de próbálj meg túllépni rajta észrevenni másokat is és ne gyötörd magad miatta mert nem érdemelt akk meg téged.Lesz más aki viszont igen :)
2014. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!