Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attol meg szeretett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol meg szeretett?

Figyelt kérdés
majdnem felevig egyutt voltam az elso baratommal aki szakitott velem mert mar nem mukodtunk szerinte parkapcsolatkent.igy barat akar maradni,s tudom,hogy nem tipikus sablonszoveg.de egyszeruen nemtudom elhinni ha egyszer szerettunk valakit miert szakitunk vele?:(

2014. máj. 2. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szörnyűek az emberek.

tedd túl magad rajta.

2014. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom eleinte a nagy rózsaszín ködben oda volt érted, de aztán meglátott benned valamit, ami mégsem tetszett neki. Fél év után még nem nagy dolog.
2014. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ez nekik egy játék féle. Tudod kell néha egy-egy új lány mert a régi az: már nem szereti (kikopott az érzés), megváltozott, túlzó tulajdonságok jelentkeztek nálla (pl. féltékenység), provokatív vagy nyomuló lett más fiúkkal szemben.

Ez most kegyetlen. Tudom. Engem is nemrégiben dobtak pofátlan módon majd összejött egy másik lánnyal és az orrom előtt ölelgette. Tudod mi a legjobb mód arra hogy könnyebb legyen? Gyűlöld. Furcsa de bejön. Ha arra gondolok hogy átvágtak már forog a kés a kezemben de legalább nem a szívemben. Gondolj magadra. Légy olyan önző mint amilyen ő.

(Saját vélemény!)

2014. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!