Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok/nok, fiuk/ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok, fiuk/ferfiak velemeny errol?

Figyelt kérdés

Szoval en nem szeretem sot utalom ha valaki akit csak latasbol ismerek.Ram ir es megkerdezi jarunk e? De nem is ismer!!En meg mondom nekik nem is ismertek. Akkor miert akartok velem jarni? erre a valaszuk mert jol nezel ki. Most oke tudom fiatal vagyok meg minden de az en korosztalyommal mi van? miert ilyenek? Meg mi abban jo nekik lanyoknak/fiuknak hogy olyan emberrel jarnak aki csak latasbol tetszik nekik? Vagy en vagyok tul regimodi? hogy a belso szamit es nem a kinezet? mert szerintem valakivel csak akkor szabad kapcsolatban lenni ha a belsojet ismered, es akkor nem erdekel hogy nezki mert szepnek tartod. mondjuk en meg nem akarok baratot nem tartom magam kesznek ra,fiatal vagyok ehhez.masok is vannak igy vele? (bocsi az esetleges helyes irasi hibaert,es hogy nincs ekezet) lehetoleg mindenki velemenye erdekel!

13/L



2014. máj. 2. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van látásból nem jó ismerkedni .
2014. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, ami a leginkább motiválja a srácot arra, hogy egy szép de nem ismerem lánnyal "járjon" az a megjelenés, mármint ő így magabiztosabbnak, menőbbnek érzi magát. Elégedett ha egy szép lány van az oldalán, ha van mivel dicsekednie, fel akar valamivel vágni. Nincs ennek semmi érzelmi alapja, s ebben a korban nem is kell, hogy legyen. Egyszerűen nem kell az ilyennel foglalkoznod, hesegesd el és felejsd el az ilyeneket. Idővel kinövik.
2014. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nem szeretnek durva lenni veluk,igy mindig fel ajanlom hogy legyunk baratok de akkor meg vagy nem szolnak hozzam,vagy felre ertik es tovabb probalkoznak.pedig en csak kedves akarok lenni es nem megbantani oket
2014. máj. 2. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Dícséretes, hogy nem akarod megbántani őket, de komolytalanok, szinte még gyerekek vagytok. Mint mondtam, kinövik, ez úgymond korral jár... Nem tudsz nagyon mást csinálni, mint visszautasítani őket, és nem foglalkozni velük. Remélem segítettem.
2014. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen koszi,igy legalabb tudom hogy miert felelnek igy,meg egy kerdes ha nem baj hogy nekem ez a jarok valakivel kifejezes se tetszik mert aki komoly kapcsolatban van az azt mondja hogy kapcsolatban vagyok nem?vagy ez nem lenyeges hogy hogy mondod?
2014. máj. 2. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon ez teged ennyire. Egyszeruen ird meg, hogy nem szeretnel meg baratot. Ennyi. Aztan amelyik akar, majd baratkozik, amelyik meg csak villogni akart, lekopik.
2014. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, annyira örülök, hogy végre valaki a te korosztályodból így vélekedik: "mondjuk en meg nem akarok baratot nem tartom magam kesznek ra,fiatal vagyok ehhez". Még bőven ráérsz, igen. Akik meg csak úgy rád írnak, hogy "járunk?" elvből koppintsd le. :) Egy igazi kapcsolat nem az interneten alapul...:)
2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso, a felfogasom miatt osztalytarsaim kinevetnek meg elviccelik,mert azt hiszik nem gondolom komolyan, pedig de mert en a fiatal vagyok hozza, ugy erzelmileg ertem hogy nem vagyok kesz egy kapcsolatra majd legfeljebb 17-18 .evesen. most meg jobban erdekelnek a baratok,a tanulas,es a viccelodes de orulok hogy te hiszel nekem (bocsanat a tegezodesert, csak nem tudom hogy mennyi idos,vagy es gondoltam inkabb tegezlek mert ha fiatal akkor talan megharagudnal de ha kozepkoru vagy idosebb akkor bocsanat,nem mintha az oreg lenne csak en vagyok fiatal ahhoz hogy akkor tegezzelek)
2014. máj. 2. 23:49
 9/10 PearlDiver ***** válasza:

Egyetértek veled, kedves Kérdező, szerintem sem kell azért járni valakivel, mert jól néz ki és mindenki más is ezt csinálja.

Nem szólnám le a 13 éveseket ugyanakkor, mert én is voltam annyi és voltam szerelmes is, bár igaz 16 éves korom előtt kb senkinek nem mertem el is mondani :D Szóval a baj nem a korukkal van, hanem hogy azt hiszik, ezt meg azt kell csinálniuk ahhoz, hogy érvényesüljenek. Közben meg sokan elveszítik önmagukat, vagyis nem kezdik el megtalálni.

Legyél kitartó, nem kell mindig olyan mézesmázosan barátságosnak lenni, mondd csak ki határozottan, amit gondolsz. Hajrá! :)

2014. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en probalkozom de elvbol nem akarok senkit megbantani csak mert nem fogja fel mekkora hulyeseget mond,es azert elszoktam nekik magyarazni hogy nem ismernek es igy nem lehet alapbol ilyet kerdezni csak valahogy nem fogjak fel
2014. máj. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!