Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Mit szóltok egy ilyen lányhoz? Vélemény?

Figyelt kérdés
18 éves 165cm. 56kg szép arcú barna szem hosszú sötét vörös haj nem túl magas normális méretekkel.Többen mondják hogy szép vagyok,de unom ezt hallgatni mikor a fiúk mégse közelednek nagyon.Személyiségre viszonylag magabiztos vidám néha kicsit nagszájú, bátor belevaló ,nagy kalandvággyal,kissé büszke kemény,érzelmileg nehezen értelmezhető...bolondos de érett. nőies de ugyanakkor extravagáns nem sablonos öltözködésmód. úgy gondolom normális vagyok mégse döglenek annyira a pasik utánam mint azt sokan elképzelik sőt egyáltalán nem csak nyomik.Normális válaszokat véleményket lécci!
2012. júl. 10. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
nekem nem kellene alacsony vagy
2012. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sambora11 ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nagyon dögös lehetsz...de csak akkor tudnék véleményt alkotni, ha képet is mellékeltél volna.

Az arcod szeplős?

2012. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jah, kép kéne úgy lehetne csak véleményt alkotni
2012. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy én is nyomi vagyok, de a leírás alapján: tetszel! :-P
2012. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már, gyönyörű lehetsz, és teljesen normális! Majd a szerelem Rád talál, pont ez benne a szép, hogy kiszámíthatatlan. Amúgy meg én is úgy voltam vele, mint most Te, és visszasírtam a pasi nélküli időszakomat: pasi nélkül szép az élet.
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem tetszel mert a neked nem tetsző srácokat nyominak nevezed.
2012. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a tesóm lennél! Azzal a különbséggel, hogy én 180 magas vagyok és 68 kiló. És nem vörös, hanem hosszú sötétbarna hajam van. :D Hidd el, engem is legtöbbször az olyan pasik találnak meg, akik nekem nem jönnek be, vagy kinézetre jók, de agyszint kb. nulla! Szóval ne legyél elkeseredve kedves kérdező! Még fiatalok vagyunk, előttünk az élet, még bármikor jöhet az a bizonyos herceg a fehér lován. ;)


19/L

2012. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

hiába pontozol le attól még egy duci és alacsony vagy


fújj

2012. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik így leírás alapján.Kép sokat dobna a dolgon..
2012. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

kifejtenéd a "nyomik" megfogalmazást.

a leírásod alapján arra lehet következtetni, hogy túl magasra teszed a lécet!

2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!