Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig lemondja a találkozókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig lemondja a találkozókat, már nem szeret?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve együtt vagyok a barátommal, de ez alatt az idő alatt rengetegszer szólt az utolsó pillanatban, hogy valami gond van és nem ér rá. Azt mondja, hogy szeret és hiányzok neki, de én már nem nagyon tudok hinni a szavakban.Nekem is rengeteg gondom van, de mindig tudok rá szakítani egy kis időt. Ha fáradt vagyok, akkor is, ha millió más dolgom van akkor is. Ő miért nem tud egy kis áldozatot hozni értem? A barátom elég határozatlan és félek, hogy azért van ez az egész, mert nem, meri elmondani, hogy szakítani akar. Még beszélni sem tudok vele erről, mert nem találkozunk soha, mert lemondja. Nektek mi a véleményetek erről? Mit kéne tennem?

2014. máj. 3. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vond kérdőre telefonon vagy interneten, ha már személyesen nem megy, ahhoz talán lesz elég töke hogy ott elmondja :)

Még ha szakítani is akar, akkor is jobban jársz ha így kiderül, mintha még hónapokig szenvednél még miatta.

2014. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legsz.rabb hogy még annyira sem tudtuk találkozni hogy ezt megbeszéljétek. Ha más nem, írj neki egy levelet hogy bár te próbáltál erről személyesen beszélni, z így nem működik tovább. Egy kapcsolatba ketten kellenek.
2014. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de félek egy kicsit attól, hogy felhívjam, mert szeretem és nagyon fájna, ha telefonon szakítana velem.
2014. máj. 3. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj továbbra is a tudatlanság kellemes homályában... sajnálom.
2014. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg még várni, amíg személyesen találkoztok. Mondd el neki, mit érzel, ne hisztizz, neki is lehetnek problémái, nem biztos, hogy miattad ilyen. Mondd meg neki, hogy mindenképp szeretnél vele találkozni, ha kell, hozz áldozatot a dologért. Előbb vagy utóbb muszáj lesz találkoznotok, és szerintem erről jobb személyesen beszélni, mert nem net vagy telefontéma.


Az is eszembe jutott még, hogy azt hiheti, hogy szakítani akarsz vele, és ezért kerül, de ez inkább valami elcseszett romantikus vígjáték lenne, mint a valóélet :D

2014. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig is én hoztam áldozatot. Türelmes volta, megértettem, de mindennek van határa!!! Néha olyan dühös vagyok rá...de alig telik el fél óra és már el is múlt. Nem akarok hónapokig szenvedni, de most vagyok szerelmes először úgy igazán. Eddig mindig hűvös és rideg voltam a pasikkal, de vele más a helyzet. Meg tudtam nyílni neki, de most pont az van, amitől sokáig tartottam. Köszi a válaszokat. :)
2014. máj. 3. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jól érzed, hogy valami nincs rendben.
2014. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem ezért a találkozóért hozz áldozatot. Hogy találkozz vele bármi áron. Nem a kapcsolatotokra gondoltam, arról semmit nem írtál, úgyhogy nem tudom, hogy milyen.
2014. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önérzeted! Ha legközelebb lemond egy randevút, mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó a részéről, és tartsad is magad ehhez. Lehet,hogy nehéz lesz, de meg kell próbálni. Neki te senki vagy!!
2014. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül így egy jó pár év eltelte után mi lett a kapcsolatotok sorsa?

Együtt vagytok még?

2021. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!