Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vetettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vetettem a szemére? A Barátomnak hogy nekem kevés hogy őt percet foglalkozik velem és lemondja a talit mert éppen más dolga van elvileg bezzeg karatéra tud menni de velem nem kell foglalkozni csak 5 percet.

Figyelt kérdés
És ezen ő besértődött letilott és azt mondta karatéra hamarabb kezdtem el járni mint hogy veled jártam volna.
2013. dec. 18. 18:23
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
ki ez a faszmajom?xD hagyd ott szerintem.
2013. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne szívózz vele,mert lekaratéz vagy rádküldi a miszter mijágit :D
2013. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnevettettél mert most szükségem van a mosolygásra mert eléggé ki akadtam rá.
2013. dec. 18. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:
hat a 2 es tenyleg jo volt de amugy jobb ha elfelejted ez egy kis k.....
2013. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen,jogosan vetteted a szemére,nem neki kellet volna besértődnie.feltehetjük itt a kérdést: valójában mennyit érsz a barátodnak?mennyire szeret? mert ha valaki valakit szeret, az nem igy viselkedik,és meghalgatja a másik problémáját.szal,eléggé bunka a barátod.:D
2013. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát na de én vagyok most is a hibás nem ő én szenvedjek én kérjek bocsánatot.
2013. dec. 18. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha még nem jöttél volna rá ez az ember nem szeret téged. Onnantól meg mi a francért vagy vele együtt? Férfi létéra besértődik meg letilt? Én, ha nem szerettem már a párom, vagy valami gond volt, akkor felhoztam aztán megbeszéltük.

Az ilyen dolgok amúgy nem könnyűek, de összeszeded magad, aztán előhozakodsz vele (ha már ő nem képes rá). De am látom, hogy már meg is tetted :)

Mondjuk láttam már durva dolgokat, a 12-14 éves korosztályban hogy futnak a lányok a fiúk után, de remélem te nem ilyen vagy. Dobd ki a francba hadd nézzen!

2013. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fájt.Most is csak azért jön le megbeszélni a dolgokat mert megy a rokonához és útba esek de jó már nekem.
2013. dec. 19. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, miért vagy még vele? Kíváncsi vagyok
2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretem.
2013. dec. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!