Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, miért zavarja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért zavarja az egyik felet egy kapcsolatban, ha a partnere kifejezi sokszor, hogy szereti őt?

Figyelt kérdés

Talán lányoknál probléma, fiúknál nem tudom.

Adott egy párkapcsolat, fiú szerelmes a lányba.

A lánynak elmondja többször, hogy szereti, különleges, hiányzik neki stb.

Van olyan, hogy ez kiakaszt egy lányt?

Hát ha nekem mondanának ilyet, fiúként is jólesne. Vagy csak annak nem esik jól, aki nem szerelmes a másikba?

Egyáltalán van akinek nem esik jól, ha szeretik, és ezt megmondják neki nemegyszer?



2014. máj. 4. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez van így... A kapcsolat elején a barátnőm volt fülig szerelmes , minden üzenetében szerepelt , hogy szeretlek...

Kifejeztem neki , éreztettem vele , mondtam , hogy nagyon vigyázzon magára és már is hiányzik... És nem értem miért nem jó :) Azt mondta , hogy ha sokat mondom , akkor elveszíti az értékét...

Azóta nem vagyunk már együtt...


F/18

2014. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

Vannak akiknek ez úgy jön le mintha azért mondaná, mert fél h elhagyja vagy hogy rosszat tett, vagy összetörne ha elhagyná.

És ez mármár erőltetettnek tűnhet, és ha erőltetett akkor nem biztos, hogy teljesen igaz.

2014. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem értem....


Elveszíti értékét? Hát látszott rajtam az őszinteség, én sose néztem az értékét, szívből jött, és csak akkor mondtam, ha valóban úgy éreztem.

2014. máj. 4. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben, sőt, szeretem ha mondják nekem , nagyon jólesik !! :)

19/l

2014. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Igen elveszíti az értékét mert egy idő után túl hétköznapi lesz. Szokványos. Mint a szia kincsem szia egyetlenem féle becézgetések.
2014. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod én elég érzékeny és sírós vagyok...sose volt senkim, de amikor végre majd lesz, én mindig mondani fogom neki. És jól esne ha ő is mondaná :/

Mindent megtennék csak azért hogy egy lány azt mondja hogy szeret... :'(


16/F

2014. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ehhez nem tudnék hozzászokni, mert jól esne :)


Viszont ha fél, hogy elhagyom, akkor nem is mondanék ilyet, ez eléggé rossz gondolkodás egy lány részéről.

2014. máj. 4. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó jó...aranyos meg szép, de ha már öt másodperceként mondja, hogy: "szeretlek mókuskám, olyan cuki vagy, imádlak édesem" az már kicsit sok. Főleg ha közönség előtt csinálja.

Elég napjában kétszer. De szerintem kicsit különlegesebb ha nem folyton mondogatja, hanem néha megfogj a kezed, mélyen a szemedbe nézz és úgy mondja "szeretlek" vagy mosolyogva megjegyezi hogy "Mindig gyönyörű vagy de ma pláne "... Az tényleg szív dobogtató. :)

2014. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem ilyen mókuskám, meg ilyen "nyálas dolog"


csak ha együtt vagyunk, pl. 2 órát, abban a 2 órában 5-ször csak meglehet jegyezni minimum, hogy mennyire jó vele, mennyire szeretek vele lenni :)

Jó érzés kimondani, meg igaz is.

2014. máj. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!