Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jelek, vagy nincs jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek, vagy nincs jelentőségük?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyunk együtt, többször ír.

Sokkal jobban megoszt velem dolgokat, mint eddig.

Kellemetlenül érzi, ha választani kell, hogy velem vagy a haverokkal találkozik.

Érdeklődik, mi lenne, ha ő nálunk lenne, és véletlen hazajönnének a szüleim hamarabb, és mit szólnának.

Jobban érdekli, mint korábban, hogy nekem jó e a szex vele.

Igaz, néha lájkol lányokat, ami engem nem zavar, megnézem én is őket és annyi, szóvá se teszem neki. Gáz, ha ettől nem vagyok halál féltékeny, mert úgy gondolom, hogy a férfiak nem baj, ha megnézik a többi nőt?

Továbbá, szabad teret adok neki, nem korlátozom semmiben, szabadidejében, nem kötök ki szabályokat, és lehet ezt szereti bennem.

Nagyon szeret tudni mindent rólam részletesen, ha elmegyek valahova, hogy kivel vagyok, mutassam meg az adatlapját facen, hogy ki ő. Az összes barátnőm nevét tudja, pedig még nem talizott velük.

Érezhet valamit? Vagy ezek csak apróságok, amiknek nincs jelentőségük?



2014. máj. 4. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ennek a "kérdésnek" mi értelme? A te barátod, ennyire nem ismered?
2014. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel még az elején vagyunk, nem tudom 2 hónap után hova tenni, és naiv se akarok lenni.
2014. máj. 4. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeret tudni mindent rólam részletesen, ha elmegyek valahova, hogy kivel vagyok, mutassam meg az adatlapját facen, hogy ki ő."



ez nekem ijesztő.....

2014. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szelepke ***** válasza:
100%
Jaja,ez beteg.
2014. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!