Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetünk, ha kiszívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk, ha kiszívott nyakkal jön haza a kedves?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem te szívtad ki akkor kezdj el aggódni és gyanakodni :)
2014. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sztereo hatás végett kiszivod neki a masik oldalon is. :D
2014. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kérdőre vonni...


Ha beigazolődik miért, akkor szakítani..:(


Ano a sulibannálunk volt egy gyerekes szokás, a fiúk megcsavarták a másiknak szivatásból a nyakát, űgy nézett ki, mintha megszívták volna..

Nah ezt sikerült a munkahelyemen is látnom egyszer..azt hitték vicces( bár az illető párja is látta mert munkatárs volt, baj nem lett belőle.


Kétlem, hogy ez lenne nálatok, a lényeg,hogy van ilyen is...


Sajnálom:(

2014. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Másnap te is úgy mész haza.
2014. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:
Megkérdezhetjük, mi történt vele.
2014. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, azt mondja megütötte. Simán belehazudott a szemembe.
2014. máj. 7. 13:53
 7/14 PearlDiver ***** válasza:

Mondtad neki, hogy ez nem ütésnek tűnik és hogy te úgy gondolod, valaki kiszívta neki?

Mondd meg neki, hogy te bízol benne, és nyugodtan elmondhatja az igazat.

Ha így sem vallja be, akkor vagy tényleg beütötte, vagy nagyon nagy szarban van a kapcsolatotok, és sürgős problémamegoldásra lesz szükség.

2014. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még nem értem haza, hogy beszéljek vele. Reggel, józanodó félben ért haza, mielőtt munkába indultam. Úgy lefagytam, nem is kértem, hogy magyarázkodjon, elsiettem. Bűzlött (sörszag), egy csillám volt a szemöldökében, meg 2-3 a felsőjén, és sehol máshol még egy karcolást sem láttam rajta. Se egyéb folt, horzsolás, semmi, pedig előttem vetkőzött félmeztelenre. ... Munka után most a barátnőimhez megyek, nem akarok hazamenni, nem merek, nem tudom mit csinálnék, ha meglátnám.. :(
2014. máj. 7. 17:39
 9/14 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy azt mondta a haverokkal verekedtek, és ráesett

valami a nyakára. Elment a haverokkal sörözni, és reggel 7 után ért haza! Hajnal 1-kor felhívott, hogy később jön, ne várjam. Hát szép. Mondjuk azt elnézem neki valahogy, ha csak a haverokkal piálgattak reggelig, vagy ott aludt, mert olyan részeg volt, mert nem sűrűn csinálilyet, de ha valami nőcske szívta ki a nyakát... Most érek haza, 5 perc, és elbeszélgetek vele.

2014. máj. 7. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Lenyakazni:)
2014. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!