Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sk1zo kérdése:

Miert van az hogy ha nem keresem bnom o se keres? Es meg vettem neki mindent amit kert meg allandoan furikaztam haza hol kocsival hol motorral kockaztattam vele a jogsimat stb.

Figyelt kérdés
Es ezt nem becsulte meg sose es 7honap utan azt mondta nem szeret csak kotodik hozzam hat ez nagyon szarul esett. Vajon miert mondhatta ezt ha minden jo volt szex stb nem neztem mas csajra semmi nem leveleztem senkivel se semmi itthon voltam stb. O meg allandoan meg sertodott ha el mentem a haverommal pecazni vagy fel hozza itt lakik 4utcara.valaki tanacs?

2014. ápr. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

jah...kötődik a jóléthez...kis rib**anc az ilyen.


Nagyon sok ilyen lányt találhatsz még mint ő. Hagyd a fenébe, csak egy élősködő.

2014. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az a legdurvabb hogy gyalog 15percre lakik. Es meg kertem multkor hogy jojjon at ameg furdok mert siettem valahova. Erre azt mondja hogy en mit gondolok hogy o majd le setal hozzam. Es erre azt mondta hogy menjek fog erte motorral...
2014. ápr. 22. 19:18
 3/9 A kérdező kommentje:
fol*
2014. ápr. 22. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a roh***adt rib***anc na már akkor páros lábbal rugtam volna ki.


Ha van egy kis férfiasság és tartás benned akkor elküldöd jó messzire.

2014. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
falusi "szépnek gondolom magam" lány?
2014. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor se ertem miert csinalja ezt? Hat mar 2 napja nem keresem stb szerinted mennyi ido utan kapcsol hogy hoppa mar le szarom? Sokan mondjak hogy dobjam ki stb de hat ha szeretem mit csinaljak? Lehet hulye vagyok de nem tudom ossze vagyok zavarodva es ez nalam nagyon ritka.. Meg azert sok mindent at eltunk es nem konnyu felejteni legalabb is reszemrol.. :/ hat szarul esik az teny hogy ilyen de nem tudom miert.. Nincs oka ra hisz mindent meg kap es nem lenne erre oka. Sokszor bunko velem flegma stb au utobbi idobe plane el szaladt vele a lo. :S
2014. ápr. 22. 19:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nem csunya az teny.. Meg azert sokan neznek hogy velem van mert hogy hozzam tulsagosan szep ami szamomra is meglepo hogy tenyleg hogy jott velem ossze. Meg hat azert igen sokszor mondja hogy nala nem talalnek jobbat stb.. Mmint kulsore es elegge szepnek tartja magat..
2014. ápr. 22. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
kinyaltad a seggét(is), most meg már az hiszi ő a király.
2014. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben nincs ketseg hogy ala tettem a luxust minden szempontbol de tenyleg allandoan haza vittem mindig stb. Es mindig ki nyaltam a segget barhol voltunk vissza fele meg mar ugy 2-3honapja nem adott.. Ja es meg a szulinapom is tonkre tette el kezdett vitatkozni meg stb akkor is fogtam magam ott hagytam csapott papot elbasztam 9000ret a semmire es meg veszekedett is folyton.. Aztan nevnapomkor nem jott at hogy nalam aludjon allandoan szolni kell hogy adjon puszit mert magatol nem veszi eszre ha pl buszon vagyunk nem szereti hogy ha puszilgatom stb. Meg sokszor volt az hogy en mentem utana hogy bekuljunk ki kozbe akkor is o volt a hibas es stb.. Ezeket nem becsulte meg. Nem is ertem mi velem a baja..
2014. ápr. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!