Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsak baratnommel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak baratnommel? Nem igy kepzeltem el.

Figyelt kérdés

19 evesen mas lehetoseg hijan elentem zsoldosnak a francia idegenlegioba, most 24eves vagyok fel eve jottem haza, szereztem is egy baratnot, az elejen minden szep volt, de mara mar a barataimmal nem tudok elmenni sorozni, aznelkul, hogy sirna, hogy ne menjek, ez nekem nagyon rosszul esik, es nem is vagyok bele szerelmes, inkabb csak szeretem, de o nagyon oda van ertem.

Nem tudja, hogy legios voltam, sem azt, hogy sok(persze ez realis kinek mi a sok) penzem van (egyszeruen elek szuzuki swift, kis kerteshaz, teljesen atlagos dolgok) tehat meg az sem lehet hogy a penz miatt van velem, szerintetek hogy dobjam, hogy ne bantsam meg?

U.i elmemmel sincs semmi gond, ugyan olyan vagyok mint amikor elmentem, persze joval komolyabb.

Koszonom a segitseget.



2014. máj. 7. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba mint a lőszerhüvelyt.
2014. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A légió nagyon sirály,kipróbálnám :0

Ha így érzed nincs értelme folytatni,mondd el neki is mit érzel,kár -lenne- az időhúzásért.Más lehetőség nemnagyon van szerintem.

2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyenesen amit érzel!Aztán vagy elfogadja vagy nem..Sok sikert elvtárs!
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem válaszolok, de írnál priviben egy kisregényt a légióban töltött évekről, tapasztalatokról, egyebekről? Kiváncsi vok rá :)
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Ne az érzéseit féltsd, ő is abból tud tanulni ha szembesíted a tényekkel. De arra készülj hogy nem fogja hagyni magát...
2014. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szépen megmondod, hogy túlságosan megfojt téged a szeretetével, kb. én is így lettem lekoptatva. Persze, akkor már nem volt belém szerelmes, bár sztem előtte sem. Csak bebeszélte magának.
2014. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!