Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom folyamatosan flortol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom folyamatosan flortol az egyik baratnommel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 4 honapja vagyok egyutt a baratommal. Nemreg az egyik baratnommel beszelgettem aki elmondta nekem, hogy a baratom par hete folyamatosan irogat neki facebookon uzeneteket. Flortol vele, utalasokat tesz arrol hogy lefekudne vele stb. (A baratnom es a baratom korabban mar voltak egyutt (nem jartak).) Mikor rakerdeztem a baratomnal, hogy ez megis mit jelentsen azt mondta, hogy az egeszet csak viccbol csinalja es ezt allitolag a baratnom iy tudja, hogy csak vicc, viszont nekem o ezt nem igy mondta. Szerintetek tenyleg csak vicc az egesz?


U.i.: bocsanat az ekezethiany miatt.


17/L es 18 /F



2013. aug. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
sz*pd le naponta háromszor és nem fog többet flörtölni
2013. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a két embert vágd ki.Egy szó, egy magyarázat nélkül.Azonnal.
2013. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi jó a humor érzéke amúgy szerinted ebbe mi lenne a vicc?
2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
üsd meg
2013. aug. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szakíts vele , jobban jársz..nem fogsz benne többet csalódni..
2013. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 OoVvSs ***** válasza:
ilyen egy férget!!!! nehogy bedőlj neki! most gyorsan menj és szakíts vele, de legyél nagyon gonosz (már csak az én kedvemért :D) a barátnőd.... talán beszéld meg vele és mond meg neki, h ez nem pálya, h írogatott a pasidnak és benne volt a "játékban". ha tetszik a válasz akkor maradjatok barátok, de a többit már te is tudod ;) hajrááá!
2013. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a barátodat. Ha nem érti miért teszed ezt, mondd, hogy csak viccből.
2013. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!