Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan maradhatnék következetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatnék következetes?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal másfél év után. Nagyon szeretem, azért szakítottam, mert megtetszett valaki más, amit én önmagában már megcsalásnak érzékeltem, és így képtelen voltam vele lenni, tudván, hogy ha kiderül x idő múlva, hogy ez a másik srác jobban érdekel, akkor csak talonban tartottam a barátom addig. Helytelen volt. De közben meg szeretem. Nagyon. Másfél évig rá se néztem senkire, és ő is ugyanígy.

Próbálok határozott maradni, következetesen magamnak is mondogatni, hogy de ez így a helyes (mert amúgy tényleg az), a másik sráccal sokat beszélni, hogy megerősítsen a döntésemben, barátnők támogatnak, mert szerintük is ez volt a jó döntés... És mégis. Szeretem, és nagyon nehéz nélküle. De 21 évesen nem szeretnék foggal-körömmel ragaszkodni egy kapcsolathoz, mert még fiatalok vagyunk mindketten, nem lenne szabad ennyire komolyan venni a dolgokat... Még ha 30 éves lennék, férjjel és gyerekekkel, akkor ez eszembe se jutott volna, na de így...?

Így akkor mégis mit lehet csinálni? Hogyan legyek következetesen elutasító? Hogy álljam meg, hogy ne könyörögjek a bocsánatáért? Vagy hogy egyáltalán ne az legyen, hogy egyik pillanatban ezt akarom, a másikban meg azt...


Kérlek, a szidásokat mellőzzétek, most úgyis jobban utálom magam, mint ti összesen képesek lennétek rá, szóval az nem segít. És nekem pedig segítségre van szükségem. Amit nagyon szépen megköszönnék előre is.



2014. máj. 7. 22:51
 1/5 Ladislavdeal ***** válasza:
Hova süllyed ez a világ... megnéztél egy másik embert és ezért faképnél is hagytad a pasidat? hát ez kellett neked? Tudod mit? megérdemelted! szenvedj csak, otthagyni egy jó kapcsolatot mert más F**z kellett? Miket gondolsz? mik a férfiak? valami húscafatkák? nem kell és félredobom? A férfiak is éreznek, akit otthagytál egy másik srác miatt, az egészbiztosan teljesen összetört, darabokra mert nem érezte eléggé jónak magát, azért nem volt más kapcsolata mert tönkretetted az önbizalmát mert egy másik emberért elhagytad, adja az ég hogy ne legyen olyan buta hogy téged visszafogadjon, te meg bánd még meg 100X és 1000X és jól gondold át az "ember" fogalmát!
2014. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ladislavdeal ***** válasza:
Csúnya dolgot tettél, az 1# válaszoló lehet nem szépen fogalmazott de igaza van, mit tehetsz? az újramelegített kaja már nem ugyanaz, de mégis jobb mint ha nem lenne kajád nem igaz? Döntsd el te, mindegy merre mész, szenvedni fogsz, mint 1# írta, gondolkozz el az ember fogalmán.
2014. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme egy tévedés mellett kitartani. Felnőtt ember bevallja, hogy hibázott, és megpróbálja jóvátenni. Az érzéseidre is érdemesebb hallgatni, mint hagyni, hogy szavak és sztereotípiák döntsék el, hogyan kellene élned, lsd. elhagyni, akit szeretsz, nehogy "talonban tartsd", nem változtatni egy rossz döntésen, mert így "következetes", ne légy komolyan szerelmes, mert fiatal vagy (bár gyerek sem vagy már, sokan házasodnak a te korodban)...
2014. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első alkalommal nem akartam rosszat írni. De az #1-nek igaza van. Be kell látnom.

Tudom, hogy ez most neked nem segít és nem erősíti meg azt amit szeretnél. Ha jól értem vissza szeretnél menni a régi pasidhoz. Csak, hogy ő teljesen össze van törve, amit neked köszönhet.

Az, hogy ezek után fog-e bízni benned, azt kétlem.


Egyáltalán beszélgettél már vele azóta? Hogy van?

Mit is szeretnél valójában?

2014. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Aki nem volt még ilyen helyzetben az nem is tudja. Hiába ítélnek el téged. Megtörtént. nem tudsz rajta változtatni már. Nem hinném, hogy jó lenne visszamenni. Keress mást. Menj másik társaságba és lesz majd valaki aki...

2014. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!