Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal "randizom" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal "randizom" és velünk jön a barátnője, hogyan maradhatnék kettesben a kiszemelt lánnyal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt találkára. Eléggé "félénk" még így találkozások terén. Sokat van barátnői között és nem kizárt, hogy az egyik vagy több barátnője is velünk fog tartani ha megyünk valahova a lánnyal..

-Azt nem fogom mondani hogy ők ne jöjjenek, mert már így is örülök hogy a lány eljön velem.-

Most csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehetnénk csak együtt a találkozás végén a lánnyal? Kérjem meg a többieket hogy hagyjanak magunkra kicsit? De akkor lehet hogy mindenki megsértődne... Tippeket várok hogy hogy lehetnénk előbb-utóbb csak kettesben.



2013. jan. 11. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen faragatlan, hogy elhívja a bnőit a randira, akkor ne szól semmit, így legközelebb nem fognak jönni..
2013. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Ha betévedtek egy sikátorba és van nálad lőfegyver gyorsan megoldod a dolgot, és már is kettesben vagytok! :)


De a viccet félretéve egész egyszerűen megmondod neki,hogy kettesben szeretnél menni VAGY kideríted melyik barátnőjét hívta meg és vele megbeszéled,hogy szeretnél majd vele kicsit kettesben maradni. Ha a csaj jó barátnője a kiszemeltednek meg fogja érteni és segít.

2013. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sértődnek meg, hiszen tudják hogy nem velük akarsz lenni, ha el is kísérik a lányt, mert félénk vagy nemtudom, akkor is hagyni fogják hogy kettesben maradjatok. Ha elmúltak 13 évesek legalábbis biztos nem olyan pofátlanok, hogy ezt akadályozzák.
2013. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is vigyél egy srácot pluszba... ha jó a másik a csaj akár még a srácot is ráállíthatod, ha nem, akkor sörért/pénzért valszeg le fogja neked foglalni a másik csajt vhogy.
2013. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kell neki egy kis idő, hogy kettesben is jól érezze magát veled.

De az is lehet, hogy nem esett le neki hogy randi. Tisztáztad vele? A félénk lányoknak először nem mindig tűnik fel hogy ez most nem csak baráti találka hanem randi.

Ha viszont tudja hogy randi és sokszor elhívja a barátnőit akkor beszélj vele. Mondd el neki hogy szeretnél vele kettesben is lenni. Ha kedvesen mondod és nem úgy hogy nem akarsz egyáltalán a barátaival lenni, akkor bele fog menni.

2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha randizni akarsz, randira hívd, nyíltan, egyértelműen.
2013. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyértelműen randira kértem fel
2013. jan. 11. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez finom célzás a részéről.
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha tényleg vele mennének a barátnők.
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hívj haverokat, és kérd meg h foglalják le a többi csajt
2013. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!