Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha volt már olyan barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már olyan barátnőd, akivel Te szakítottál, akkor mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Kort is kérek, ha lehetséges. Köszönöm.

2014. máj. 11. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Soroljam?

Én közel 16 éve vagyok folyamatosan csajokkal. Sajnos úgy jött ki, hogy mindegyikkel én szakítottam.

Sorolom, időrendi sorrendben:

1. nem tetszett (pedig ő jó volt az ágyban)

2. hazudott (nagyon jó volt az ágyban)

3. simán nem volt jó az ágyban

4. mindent úgy akart csinálni mint én, nem volt jó az ágyban

5. idős volt hozzám (pedig jó volt az ágyban, hmm)

6. nem volt jó az ágyban

7. nem volt jó az ágyban

8. csúnya volt a cicije, nem volt jó az ágyban (pedig nagy szexistának tartotta magát, elég gáz)

9. nem volt jó az ágyban.


Tehát a nők többségével azért szakítottam mert NEM VOLTAK JÓK AZ ÁGYBAN! Mellesleg mind azt mondta, akár később is, hogy velem végre volt orgazmusa és hogy az előző fickói, milyen bénák voltak.


Jó volt amelyik hazug volt :)


Ennyi.


u.i.: A mostani sem jó az ágyban. Valamikor az volt. De ellustult.

2014. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát első, most írtad le magad... Nem mintha kellettél volna, de ez...
2014. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Ha mindenki "rossz az ágyban", akkor valószínűleg nem bennük van a hiba. Nem csak egy emberen múlik, hogy ki milyen, lehet, sőt, valószínű, hogy te hozod ki belőlük ezt. És ahhoz, hogy az alapján értékelsz egy kapcsolatot, hogy mennyire jók az ágyban, csak gratulálni tudok.
2016. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!