Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a pasitokkal nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Az a pálya hogy anyával nem szeretnék menni mert nagyon szégyenlős vagyok előtte , meg nem is olyan jó kapcsolatunk , de barátom szívesen eljönne velem. Igazság szerint nagyon be vagyok tojva , szóval egyedül nem szeretnék menni , a barátom előtt úgy se vagyok szégyenlős , ő a támaszom mindenben.

2014. máj. 14. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem, ilyen helyre pont h egyedül megyek, de ha neked jobb, akkor égesd le nyugodtan, neki lesz ciki
2014. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő eljönne velem szívesen, ő ajánlotta fel, nekem eszembe se jutott volna.
2014. máj. 14. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Mentem már a párommal nõgyógyászhoz, de persze a váróban maradt amíg én bent voltam a dokinál.


19/L

2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne égő neki, főleg ha szívesen megy? Én nem voltam még a barátommal, elmegyek egyedül ha kell, de nem gáz ha valaki a barátjával megy szerintem.
2014. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vizsgálatkor csakis a doki lát téged, a barátod sem ülhet oda melléd, miközben az orvos végzi a dolgát, szóval szégyenlősség itt nem számít.
2014. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátod egész nyugodtan elkísérhet a rendelőbe, és üldögélthet veled a váróban, ha szeretnéd, de a vizsgáló helyiségbe nem mehet be veled.
2014. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is kísért már, jól esett. tudtunk sokat beszélgetni, mielőtt bementem.
2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Be, nálunk senkit nem engednek, csak az ultrahangra...(3. Nőgyógyászom van, egyiknél sem lehetett)

De általában a párommal megyek..amíg csak a pasim volt addig is, most már a férjem, általában még mindig elkisér...

Anyukámmal sosem volam,..

2014. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már többször elkísértem a barátnőmet ilyen vizsgálatra. Ő kérte, hogy menjek be vele. Először bement ő, megbeszélte az orvossal, hogy szeretné ha bent lennék, majd szóltak, hogy menjek be. Egyébként a törvény szerint a betegnek ehhez joga van. Nem tilthatják meg sem sztkban sem magán orvosnál.
2014. júl. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!