Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Másnál is ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Másnál is ez van vagy csak nálam?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy minden fiú tök raj meg dobálgatják a nőket, nem is érzik magukat szarúl,

Én meg 1 éve vártam egy lányra és most megkaptam fél éve. Minden percbe rá gondolok, elolvadok ha hozzám ér, ha ad egy puszit bebizsereg mindenem. Ha rámmosolyog majdkicsattanok. 5 perc után hiányzik.


Ez normális vagy valami szeretethiány okozta megmaradt dolog lehet ami miatt ennyire vágyok rá.

Nem szexuális téren, 16 évesek vagyunk, még ruha nélkül nem láttam, de nekem többet ér ha hozzámbújik fél órára, mintha megdughatnám.



2014. máj. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld te vagy a normális nem ők. -.-'
2014. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jééé... ez a faj még nem halt ki? :)

Pacsi neked kishaver!


24f

2014. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aron8 válasza:
te normális vagy náluk kb ha van csajuk az 1faja ego nővelő hogy megtudtam ezt meg azt a csajt szerezni
2014. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális :) ők meg a trófea gyűjtők -.-
2014. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod normális kapcsolataid lesznek az életben!Ez a helyes!Csak vigyázz a ribikkel! ;)
2014. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normalis, hogy ezt erzed. Ha szerelmes vagy az ilyen :) csak ha vege lesz ennek a kapcsolatodnak es esetleg rosszul, akkor se valj egy bunko parasztta, attol,hogy esetleg csalodtal. Mindenki csalodik neha, te legyel okosabb.
2014. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!