Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is van ilyen vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van ilyen vagy csak nálam figyelhető ez meg?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy lényegében minden lány, aki számomra vonzó egy bizonyos arcformát, sémát követ. Inkább vékony, nem hájasságra utaló arcforma, alkatra is normális vagy vékony lányok jönnek be emellett. Emiatt szerintem nagyon nehéz megfelelő lányt találni, hiába van rengeteg belőlük, ugyanis egy lány elég, ha normál alkatú és máris viszik, mint a cukrot.

2013. jún. 20. 10:23
 1/1 nagylzs ***** válasza:

> ugyanis egy lány elég, ha normál alkatú és máris viszik, mint a cukrot


De ennek semmi köze nincs hozzád! Általában a "normál alkatú" lányokat viszik mint a cukrot. Ez nem "nálad figyelhető meg", hanem éppenhogy tőled függetlenül. Végülis, nem értem a kérdést. De szerintem más se.

2013. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!