Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem, nem szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, nem szerelem? Mit tegyek? Valami tanácsot. (lány-lány téma)

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy lányt,aki nagyon tetszik nekem meg minden,de amikor meglátom tehetetlen vagyok vele szembe pl.nem merek hozzá szólni egy szót se,mert úgy érzem,hogy nem szeret engem,Ö márpedig tudja,hogy én szerelmes vagyok belé.Amikor ott van a közelembe idegesleszek,feszült,kiráz a hideg.De mikor egy fiúval vagyok együtt bűntudatot érzek,amiatt,hogy neki mondtam a szót 'szeretlek'.Mindig rá gondolok,még tudat alatt is.Üzenetezni jól el tudok vele,de úgy személyesen sosem tudnék,csak kettesben,volt rá alkalom.

Ha valaki tud segiteni segitsen,vagy ha már volt ilyen helyzetben.



2014. máj. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
De most akkor jártok vagy nem?Ha igen akkor miért szeretett beléd ha élőben nem is beszélgettek?? Egyébként mitől félsz??
2014. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne félj,próbálj erőt venni magadon,menni fog!:)

Szurkolok neked!

2014. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!