Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándék a Barátomnak, mit vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék a Barátomnak, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Jó tudom én ismerem őt én tudom mit szeret.. de biztos volt már veletek is,hogy nem tudtatok semmi frappánsat kitalálni a párotoknak:(

Nagyon szereti a box-ot jár is edzésre ezzel az alappal szeretnék neki venni valamit születésnapja alkalmából. De nem tudom hol tudnék ilyennek utána nézni Székesfehérváron! És nem is olyan drágáért..

De más ötletek is szívesen fogadok:) 16 éves fiúról lenne szó.. Aki tudna nekem segíteni ebben vagy esetleg más ötlettel kérlek írjátok le :) Előre is köszönöm!



2014. máj. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szép ezüst karkötőt, igaz nem box kapcs. de emlékként is sokáig megmarad.
2014. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Battlefieldet. A karkötő magamból kiindulva szörnyű ötlet, muszájból hordtam volna maximum ilyesmit.
2014. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cipőboxot
2014. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karóra! Divatja múlt szerintem és épp ettől jó! Ráadásul ékesíti! De akár vehetsz neki egy boxkesztyüt! És az lesz a kabala is egybe. Szerencsét hozzon neki mindig...
2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!