Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándékötlet 18 éves barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötlet 18 éves barátomnak 1. évfordulóra?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz az első évfordulónk, de már kifogytam az ötletekből, meg amúgy sem vagyok valami kreatív ajándékozó :S Volt már kép, parfüm, boxer, mozijegy, párna... Alapvetőleg mindennek örül, ami tőlem van, de már tényleg nem tudom mit adjak neki, valami olyat akarok amivel meglepem :) 18 éves lesz, nem sportol, nincs hobbija és nem is igazán rajong semmiért, de elég romantikus. 17/L

2014. márc. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki a Trónok Harca első kötetét. Harc, ivás, d*gás, hátbaszúrás, érzelmek (vagy annak a hiánya), sárkányok, zombik, kőkemény fantasy óriási mértékben. Ha meg nem szeret olvasni a srác, akkor töltsd le a sorozatot :D Amúgyképpen így hogy nincs hobbija meg semmi, elég nehéz a dolog.
2014. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha első évforduló, akkor valamit papírból!!!
2014. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtobb pasi ilyenkor csak jo szexet akar, akar nem is csak egyet.
2014. márc. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az első nem rossz ötlet, de sajnos nem szeret olvasni (csak a Robinson Crusoet) és nem szereti a sorozatokat sem, pláne az ilyen fantasy cuccokat :S Valóban nehéz eset, pláne hogy ha megpróbálok célozgatni neki, vagy rákérdezek, mindig csak annyit válaszol hogy nem kell neki semmi, csak én :D A másik kettővel nem nagyon tudtam mit kezdeni :/
2014. márc. 8. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából az maradt amit a 3. mondott.... Am a barátod nagyon színes egyéníség :D Miaz, hogy nem szeret olvasni ? :O Olvasni mindenki szeret, csak hozzá való könyv kell.
2014. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy fogalmazok, hogy még nem találta meg a hozzá való könyvet. Vagy még nem is létezik az a könyv. :D
2014. márc. 8. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:

:D Tessék, itt van minden idők legjobb könyve! Ha ettől nem szereti meg az olvasást, akkor semmitől. [link]


Ha a köny tényleg ennyire kizárt akkor vehetnél neki pl. valami zene albumot! Vagy ha nem tudod milyen zenét szeret vehetsz neki valami jobb fűlhalgatót! Valamilyen zenét mindenki halgat :)

2014. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és mielött azt mondanád, hogy ez lányos könyv, csak szólok én sírtam rajta XD

18/f

2014. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!