Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nagyon szeretnék egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék egyszer a barátommal aludni, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés

17 és fél éves vagyok, lassan 2 és fél éve együtt vagyunk a barátommal. Még az elején felhoztam, hogy szeretnék vele aludni, azt mondták, szó sem lehet róla. Elfogadtam, mert visszagondolva tényleg butaság lett volna rögtön az első hetekben belevetni magam minden ilyenbe.

A szexuális életet is csak nemrég kezdtük, de nem ész nélkül, mint a mostani fiatalok, vigyázunk és nem minden héten 3x, ha eddig volt összesen 4 alkalom, szerintem sokat mondok, nem emlékszem, de nem ez a lényeg most.

Szerettem volna elmenni vele nyaralni most nyáron, de nem engednek, mert ott ugye együtt aludnánk. Aludtam már náluk, de a húgával. Voltunk már együtt kirándulni, egy szobában aludtunk, de akkora bűntudatom lett volna, ha az ő ágyában alszok el, hogy a sajátomban aludtam. És kb ennyi volt, kétszer volt olyan, hogy délután náluk pihentünk és elaludtunk, de azt is csak kb félórára.


Más osztálytársaim már elmentek tavaly is nyaralni az 5-8 évvel idősebb barátjukkal, akikkel együtt voltak alig pár hónapja, és már lefeküdtek, ehhez képest (és amúgy is) szerintem a mi kapcsolatunk sokkal normálisabb (a barátom 1 évvel idősebb nálam csak).

A szomszéd faluban lakik, és mikor rákérdezek, hogy mi lenne, ha ott aludnék és reggel jövök, mindig az a válasz, hogy fölösleges, mert le tudunk menni érted, 10 percre vagy, minek aludnál ott. Pedig nem azért mennék, hogy szexeljünk, azt meg tudnánk tenni nappal is, ha úgy van.


Lehet, most nyafogósnak tűnök, de a fent említett osztálytársaimnak úgy örültek, hogy de jó, elmentek nyaralni, meg jól érezték magukat, stb, de engem meg nem engednek el és ez kicsit furcsa.


Hogy vehetném rá őket, hogy elmehessek nyaralni a barátommal, vagy ha azt nem is, de legalább ott aludhassak náluk (hazugság nélkül)?



2014. máj. 17. 22:17
 1/9 supra01 ***** válasza:
0%

1, Hallgass a szüleidre, csak jót akarnak neked!

2, nem késel le semmiről, ha nem most, hanem csak később alszotok együtt

3, aludjon ő nálatok

2014. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő sem alhat nálunk. "Hazavisszük, ezen ne múljon!".


Hallgatok rájuk, mert muszáj, de gyerekként kezelnek nem csak ilyen téren, amíg ahogy írtam, az osztálytársaimra: "Jaj de jó, elvitte nyaralni a barátnőjét! Náluk már biztos megtörtént a dolog, te ezért nem mehetsz!"

Most ha elmondom nekik, hogy itt is voltak már dolgok, akkor elengednek? Vagy most nem értem... Szerintem egy normális fiatal vagyok, de lehet csak én érzem így.

2014. máj. 17. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon joo szuleid vannak en mar 12 evesem nemvoltam szuz..de azert feltenek teged met ha te nem eggy ribizli vaggyatgol a gyerek lehet eggy akaien..Ti videki berek vagytok en tapos Budai,de teneked lessz jobb,ense engednem 17 eves lanyomnak..
2014. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, de menjetek egyetemre és koliba... Ha szerencsétek van, akkor le lehet zsírozni közös szobát is...
2014. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha bele képzelem magam a helyedbe azt látom, hogy összevesznék anyuval emiatt... a végén pedig a képébe vágnám h már úgyis megtörtént... egyébként sose értettem hogy miért nem engedik az együtt alvást, szeretkezni világosban is lehet. meg nem védekezni is...

én 17 évesen feküdtem le először a párommal, 5 hónap után, de azóta is együtt vagyunk (4,5 éve) anyu tudta ha nem enged akkor megszökök hozzá, a nem engedéssel sokszor ellenkező hatást érnek el.


a lényeg: próbáld meg érett módon megbeszélni velük, nyiltan és őszintén, akkor hátha belátják hogy nincs értelme tovább tiltani

2014. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 hozzászóló vagyok


tök normális hogy erre vágysz!

én is így voltam ezzel ennyi idősen, sőt még mindig így vagyok/lennék.

2014. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak akkor lenne igaza ha 15 alatt lennél. Az a kommentelő aki 12 évesen nem volt szűz annak csak gratulálni tudok, rá tényleg vigyázni kellett volna. Nem értek egyet a szüleiddel. Sajnos nincs ötletem, de neked adok igazat, remélem megengedik valaha, ha nem, én megszöknék előbb utóbb.
2015. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uccso vagyok. Kérdezd meg a szüleidet hogy ők vajon úgy éltek mint az apácák? És legyél eréjesebb! Mondd meg hogy már pedig te akkoris ott fogsz aludni. Ha célba akarsz érni
2015. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*akkor tegyél érte!
2015. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!