Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Május óta együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május óta együtt vagyok a barátommal (41), de még mindig nem nézik jó szemmel a szüleim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Májusban ismerkedtem meg a barátommal, akit nagyon-nagyon szeretek :) Csak augusztusban mutattam be a szüleimnek egy grillezés keretein belül. Rendben ment minden. Azóta többször volt nálunk, akkor sem volt olyan nagy probléma. Apámmal is viszonylag jól kijön. Csak anya még mindig nem barátkozott meg a korával, valamint azzal, hogy a bal karja ki van varrva. De nem tud mit tenni, mert látja rajta, hogy szeret (anya mondta).


Egyébként teljesen korrekt, intelligens férfi. Oda vagyok érte, meg vissza :) Nem egy 'kókler munkanélküli', vagy bármi (ügyvéd).


Kicsit zavar, hogy látom anyàn, hogy nincs oda a kapcsolatunkért. Ti mit tennétek?

20l



2014. febr. 14. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
szerintem a korkülönbség zavarja. ekkora engem is zavarna
2014. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

egyértelműen a korkülönbség zavarja

de mondd meg neki hogy ennyi idősen már ne szóljon bele a dolgaidba :D 20 éves vagy, azzal jársz akivel akarsz

2014. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán az zavarhatja, hogy a leendő veje közel annyi idős lehet mint a férje. :)
2014. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Véletlenül nincs apakomplexusod?
2014. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmit mit tehetnék?

Gondolom te sem fogsz szakítani vele a muterod miatt:D

szóval idővel megszokja a dolgot vagy nem.

Bár tényleg elég idős hozzád és nem feltétlenül biológiailag hanem lehetnek lényeges eltérések pl barátikör,érdeklődésikör ,hozzá állás dolgokhoz stb...

2014. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát lehet....


u.i.: hatalmas köszönet azért, hogy -még- nem ribizliztetek le (tudjátok, mire gondolok). Már vártam, hogy valaki írni fogja, de nem kiabálom el...

2014. febr. 14. 00:55
 7/17 A kérdező kommentje:

#3-nak írtam.


Viszont nem tapasztaltam akkora hatalmas eltérést kettönk közt (ha éreztem volna, már nem lennék vele). 17 éves koromtól 25+-os társaságban töltöttem / töltöm az időmet (munkahely), szóval nem volt gond oda sem beilleszkednem...

2014. febr. 14. 00:58
 8/17 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok együtt a barátnőmmel. és a mai napig utál az egész családja. nem hiszem hogy ez valaha is változni fog. de ez soha nem akadályozott semmiben...
2014. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Butaság miért lennél r*b*nc ??


Azért mert 1 idősebb pasiba vagy szerelmes?

ugyan már....

2014. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 menta34 ***** válasza:
20%

Az a baj, hogy ekkora korkülönbséggel az igaz szerelem hihetetlen. Maradt az érdek kapcsolat, dugsz vele a pénzéért - szegény anyukádnak az fáj, hogy eladod magad, illetve, hogy fontosabb neked a pénz, vagy, hogy ő nem tud annyit adni mint amennyiért te kvázi prostituálod magad.


Ezt most nem kell megcáfold, mert nem érdekel :) függetlenül attól, hogy érdekből vagy élvezetből csinálod csak annyit tehet, hogy megpróbálod anyukáddal azt megértetni, hogy most ez neked jó, ne féltsen...

2014. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!