Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint barátság, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, kevesebb mint szerelem!? Ez most mit is jelent?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó.

A suliba megismerkedett egy lánnyal. A lány 18, a srác 20.

Decemberbe vége lett a srác kapcsolatának (3 év), és rá pár napra már ismerkedett ezzel a lánnyal. Azóta csak beszélgetnek, egy busszal mennek haza.. a srác ölelgeti, puszilgatja, sőt, szerelmet is vallott neki.. (rákérdeztem h ha nem így érzi akkor miért.azt mondta nem tudja, ez állt a szájára, de nem szerelmes)..nekem magas ez a sztori.

Tehát 5 hónapja minden nap a lánnyal van.beszélgetnek. Nem régiben összevesztek a lány miatt. Mert a lány közben több pasit is fűz, mások után megy. A lány állítása szerint mást szeret, és azt is elmondta h bánja h nem mondta el a Zolinak, hogy nincs esélye nála.

Pár napja újra kibékültek, mert h a Zoli azt mondta h nem tudja miért de fontos neki a lány, jó vele lenni, szereti a társaságát.(közben a lány meg szivatja ezerrel)

Megkérdeztem a fiút, hogy a volt barátnőjét szereti-e még. Azt mondta igen szereti, és hogy rettentően hiányzik neki, és sose tud barátként tekinteni rá, de közbe meg a másik lány után megy..Állítása szerint ez több mint barátság, de kevesebb mint szerelem. Nekem magyarázza már el valaki, hogy ez mit is jelent!? egyszerűen nem értem..lehet hogy maradi vagyok, de nekem valaki vagy csak a barátom, vagy a szerelmem...



2014. máj. 18. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak akkor értheted, ha már érezted. Én is ilyen helyzetben vagyok, és nem igazán tudnám elmagyarázni.

Jóban lettünk egy sráccal, aztán megtetszett. Azt hittem van esélyem, de kiderült, hogy nem. Barátok maradtunk, már azt hittem, hogy túl tettem magam rajta, de kiderült, hogy nem. Valószínűleg azért van bennem ez az érzés, mert tudom, hogy esélytelen a dolog. Nagyon jóban vagyunk, és nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes, mert védem magam. Ugyanakkor nem egy szimpla barátságról van szó, mert bármit megtennék, ha tudnám, hogy egyszer viszonozza majd az érzéseim.

Közben viszont vak sem vagyok. Látom magam körül a fiúkat, nem egy van, akivel egy kapcsolatot is el tudnék képzelni, de valahogy meggátol ez a barátság/szerelem kombó.

Olyan mint egy szakítás után, amikor még szereted a volt párod, de tudod, hogy nincs jövője a dolognak, és túl kell rajta lépned, csak épp nekünk igazán múltunk sincsen.

Nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom, a legjobb, ha nem összefüggő szövegként, hanem valamiféle gondolatfolyamként értelmezed :D

2014. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!