Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jó barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

A srác, akiről szó van az osztálytársam, bár ő csak később csatlakozott hozzánk, olyan október vége, november eleje körül. Sokáig csak köszönő viszonyban voltunk, kb. olyan január körül kezdtünk el beszélgetni. Azóta minden órán egymás mellett ülünk 3-an (legtöbb teremben három személyesek a padok). Nem éreztem iránta többet mikor elkezdtünk beszélgetni, nem gondoltam semmit bele, aztán végül kiderült h van barátnője 3-4 éve. Ahogy múlt az idő úgy lettünk egyre inkább jóba, pl kijártunk Margiszigetre futni, úgy, hogy előtte nagymamájánál öltöztünk át...Kicsit furcsa volt h csak úgy lazán felvitt hozzá. De volt olyan is h sulin kívül találkoztunk meg ilyesmi. Aztán kb másfél hónapja mondta el h szakított a barátnőjével. Mikor kérdeztem miért, azt mondta több oka is volt. Ebben is csak azt furcsáltam h én voltam a legelső, aki megtudta, bár én is csak több, mint egy héttel a szakítás után.

Már lehet h akkor is mikor még együtt volt barátnőjével, de főleg azután egyre többször volt olyan, hogy mikor órán egymás mellett ültünk fogtuk egymás kezét vagy megfogta a lábam. Ebbe se gondoltam semmi komolyat bele, tudtam h kivan a szakítás miatt (bár arra nem tudok választ adni h akkor miért csinálta mikor még együtt volt a bnőjével) és nem is gondolkodtam ezen a dolgon sokat. Aztán mostanában mindig mondta ha már sokáig nem találkoztunk h találkozzunk már, meg szóljak, ha megyek pestre, mert akkor bejön ő is. Találkoztunk is, de nem történt semmi különös. Aztán tegnap kiderült h elmaradt az első blokkunk szal 8 és 11 között szabadok voltunk úgyh beültünk egy kocsmába. Mellé ültem, mert csak úgy láttam a tv-t, aztán elkezdtünk kocka pókerezni, és azt vettem észre rövid idő után h a hátamat és a derekamat simogatja, ilyet még előtte nem csinált. Utána is kb végig simogatta, de ha véletlen levette a hátamról a kezét, akkor a kezemet fogta meg rögtön és végig elég közel volt hozzám. Tudtam h megcsókolni nem fog de így elég furcsa a helyzet. Nem beszéltünk erről, de ezután már nem tudom h nézzek rá.

Jah és valamit kihagytam, ezt még akkor mondta, mikor volt bnője: veled csak az az egy baj van, hogy a Manchester Unitednek szurkolsz.

Nektek van hasonló tapasztalatotok. vagy tudtok tanácsot adni? Bocsi h hosszú lett, de így lehet megérteni teljesen.



2014. máj. 17. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és az a rossz, hogy ő júniusban kimegy külföldre két hónapra.
2014. máj. 17. 21:06
 2/6 anonim válasza:
Az esélyed 100 %.
2014. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez sokat használt :))
2014. máj. 17. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hosszú időn keresztül együtt voltak, akkor elképzelhető, hogy próbálja magát túltenni a dolgon, vagy pedig épp pótolni akarja az ürességet a hiányt és te állsz hozzá a legközelebb, így benned lát valamit, sőt az is lehet, hogy már régóta lát benned valamit.

A bizonytalanságát arra tudnám fogni, hogy talán fél az elutasítástól, vagyis inkább attól, hogy te csak barátként tekintesz rá, vagy valami ilyesmi, ha komolyabb jeleket látsz tőle, vagy te ezeket már annak veszed esetleg te is adhatsz valami viszonzást neki, amiből megérti, hogy te sem zárkózol el a dolog elől.

3-4 év alatt pedig szinte biztos, hogy minden megtörténhetett közöttük.

2014. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb ilyen helyzetbe kerültök mint itt a kockapókerezést ahogy leírtad, akkor mikor már elég közel vagytok egymáshoz de tudod hogy ő nem fog, hát csókold meg te, azt tuti nem fogja félre érteni! :D
2014. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D már 3 hete járunk. viszont most több mint két hónapig nem fogunk találkozni, úgyhogy nem tudom mi lesz :/
2014. jún. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!