Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SURGOOS! Apakomplexusom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SURGOOS! Apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok a tanaromba..en 13/L o 53/F. tudom, hogy nagyon durván hangzik.de esküszöm szerelmes vagyok belé :( már több mint 1éve...azt mondta hogy ő is szeret...egyébként van apukám de szüleim elváltak..és honaponta egyszer látom..nem vmi jó a kapcsolatom apukámmal..szerintetek apa komplexusom van?

2014. máj. 18. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bolond!

Igen!

Felejtsd el! Azt sem tudod mi a szerelem! Ez nem az!

2014. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, lehetséges. De talán inkább fellángolás ez, így 13 évesen.


21 L

2014. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ..de úristen el sem tudom mondani mit érzek mikor meglátom....akaratlanul is elmosolyodok...és remeg a lábam...de annyira jó érzés :) rágondolok és jó kedvem lesz..:)<3
2014. máj. 18. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Én is sokáig szerelmes voltam egy idősebb férfiba. Egészen pontosan 3 évig.

De csak fellángolás volt.

Azt hittem hogy örökké fog tartani ez a szerelem,de elmúlt.

Furcsa módon egyik napról a másikra elmúlt a szerelem.

2014. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

16/F

2014. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"azt mondta hogy ő is szeret" ez hogy derült ki? bevallottad neki? volt valami köztetek?
2014. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ja nem félre irtam. *azt mondta hogy szeret.. es ugyvolt hogy ultem odajott es beszelgettunk es mondta, hogy szeretlek ám :) <3
2014. máj. 20. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerinted az ő farka belemenne a pici vaginádba?
2014. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bia678 válasza:
Nálam is pont így volt, csak a tanáron nem ennyire volt öreg, hanem ùgy 45 körül. Mindig vártam, hogy vele legyen órám, még azt is, hogy engem feleltessen, hogy tudjak vele beszélgetni :D Folyton valami képet kerestem róla, mert minding jó érzés volt, hogy láttam.. De közben própáltam elfelejteni, hiszen mégis csak a tanárom!! Aztán jött a nyári szünet, és végre sikerült továbblépnem :)
2014. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!