Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még természetszerető-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még természetszerető- és járó lányok? Ti hogy értékelitek az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok. Szeretek a természetben kirándulni, időt eltölteni, sétálgatni, szeretem a csendet, ugyanakkor néha a pörgést is. A kérdésem az volna, hogy mennyire gyakoriak az olyan lányok, akik úgyszintén nem a dübörgő zenét hallgatják s a telefont nyomkodják szabadidejükben? Továbbá: lányok, ti örülnétek, ha a fiú randiként (vagy akár kapcsolatban)meghívna a természetbe túrázni, sétálni vagy kempingezni(sátorban)? Mi a véleményetek az ilyen fiúkról? :-)



2014. máj. 20. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, ne aggódj, szép számmal (bár nyilván már kisebbségben), róluk az "eredeti" szó jut az eszembe, de ne aggódj, ez nem negatív jellem, amit leírsz, szerintem egy rendes pasit sejtet maga mögött és véleményem szerint teljesen jó az ilyen program: romantikus és ötletesebb, mint egy városi séta.
2014. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Örvendek, hogy így látod :)
2014. máj. 20. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! Én imádok táncolni és szórakozni, bulizni hétvégén a barátaimmal. Ennél jobban csak a kirándulásokat szeretem. Ha van egy kis szabadidőm rögtön elrángatom a párom túrázni, vagy csak sétálgatni az erdőbe. Régen madarakkal és gyógynövényekkel akartam foglalkozni. Örülök hogy nem tart emiatt bogarasnak engem. Egyszóval nagyonnagyon értékelem a természetszerető fúkat! Randinak is jó ötlet. Egy csomó mindent megtudsz mutatni neki ha kapó az ilyenre. Szép kilátást, gyönyörű folyókat, kellemes helyeket egy kis ottlétre.. ;)
2014. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon aranyosak az ilyen randik. Imádok sátorozni vagy sétálni. Főleg, ha tényleg szép környezetben van az ember. Ezek egyediek, izgalmasabbak és hangulatosak. :)
2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ilyen lány vagyok, bár ritkán van ezekre esélyem :/

imádok a szabadban lenni és ha egy gyönyörű környezet vesz körül, akár órákat is el lennék ott :) csak feküdnék ott és élvezném a csöndet... volt már, hogy ezt kívántam, de mint mondtam, ritkán van rá esély

amúgy ha belebotlanék egy ilyen természet kedvelő fiúba, aki elvinne túrázni meg kempingezni... tuti nem engedném el! :D

de még nem volt szerencsém és még tudok várni néhány évet...

a kérdésedre: szerintem nagyon jó fejjel gondolkoznak az ilyen fiúk és egyedi ötletnek tartom a túrázást

2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Megnyugtattatok, hogy nem vagyok bolond(vagy az vagyok, de jó értelemben :P ) Hát kívánom kedves utolsó, hogy mihamarabb rátalálj!
2014. máj. 20. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek gombázni és horgászni, a mai napig a nagyapámmal megyek ki a hegyre vagy a tóhoz, szeretem az állatokat, segítek az állatvédelemben és szeretem is fényképezni ezeket :) Dolgoztam lovakkal, csutakoltam őket és szedtem alóluk a kakit, nem kis meló... :D De imádtam :) És ingyen, bérmentve vállaltam :D Szóval igen, vannak még ilyen lányok :)

22L

2014. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű na ez már igen :D Zene füleimnek (szemeimnek) :)
2014. szept. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!