Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Ti melyiket értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti melyiket értékelitek jobban egy lány részéről?

Figyelt kérdés
azt,ha a hátatokat maszírozza vagy ha főz Nektek.

2013. febr. 9. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor melyik,de jó ha mindkét dologhoz van kedve .sőt főzni is tudd akkor majd idővel ha családja lesz tud mit tenni az asztalra . (lehet én vagyok régimódi)

27/F

2013. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha főz. Segít az életben maradásban.:D


"A férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út"

Nem véletlen mondják ezt.:)

2013. febr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

ha főz.

a hátamat tudják masszírozni a munkatársnőim is.

2013. febr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én egyiket se csinálom, de a barátom remekül főz és szokta... bár nem a hátam, hanem a lábam masszírozni egy fáradt nap után, és nagyra értékelem. ;)
2013. febr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Először főzzön, aztán masszírozzon meg, de ne csak a hátamat.
2013. febr. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
maszírozás:D majd én főzök:P vagy együtt:) persze én is megmaszírozom kérdés nélkül:)
2013. febr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"Egyetlen út vezet a Férfiak szívéhez: az a gyomra"

"Egyetlen út vezet a Nő szívéhez: kezdjük is egy öt centis bemetszéssel"


:D

2013. febr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Engem az, ha a lelkemet masszírozza.


Minden más csak arról szól, hogy egyáltalán eszébe jut-e kedveskedni valamivel, keresni, hogy mivel tud örömet szerezni nekem.


De részemről semmi konkrétat nem szeretek mondani, mert pl a barátnőm rendszeresen főz, de sokszor olyan undorral az arcán, hogy abban nincs sok köszönet.


Csak hogy én is egy megbízható közhellyel zárjak:

A szándék a fontos

2013. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig fől a kaja,masszirozza a hátamat
2013. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"De részemről semmi konkrétat nem szeretek mondani, mert pl a barátnőm rendszeresen főz, de sokszor olyan undorral az arcán, hogy abban nincs sok köszönet."


Hát kb. én is így csinálnám, mert utálok főzni. De mi megosztottuk, pakolászni szeretek, takarítani is, a barátom meg szívesen főz és látom az arcán, hogy élvezi csinálni. :) Félig-meddig ezzel fogott meg, addig nem ragaszkodtam különösen senkihez... persze, nem csak ez volt a lényeg, de, hogy ebben ennyire összepasszolunk! Azt mondtam: ilyen nincs. :D

2013. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!