Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most alkkor bejovok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most alkkor bejovok neki?

Figyelt kérdés

Hetvegen egyutt buliztam egy fiuval regota ismerem de most 1x buliztunk egyutt. Egesz este velem voltam bujtm hozza de nem kavartunk se csok se semmi,simogatta az arcom , csak olelgettuk egymast es kezenfogva jarkaltunk. Sziveket is ir,es valamennyire bejovok neki, de viszont egy masik csajjal is beszel, es mostanaba furcsa.. szerintetek most mit gondoljak? NORMALIS VALASZOKAT FONTOS LENNE LEGYSZI:)

17/L



2014. máj. 21. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy másik lánnyal beszél, nem jelent semmit. Az meg hogy simogatott, az utalhat arra, hogy bejössz neki. ha meg még kézen fogva mászkáltatok, meg ölelgettétek is egymást, az jót jelent :) Én speciel csak akkor simogatok valakit, ha tényleg bejön. Biztos összejönne veled :)

20/F

2014. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enis nagyon oszejonnek vele, egesz nap az eszembe jar:)
2014. máj. 21. 22:59
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor miert fura? :/
2014. máj. 21. 23:00
 4/5 anonim válasza:

Ez tipikus pasi szindróma, hogy hirtelen nemtudja, mit akar...:D

Szerintem hagyj neki időt, de beszélj vele sokat, meg találkozgassatok.

2014. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tenyleg?! Hahaha azabaj hogy 100%ban en sem tudom mit akarok, de ha belegondolok hogy mase lehet elkap a siras..:/ kosziazert:)
2014. máj. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!