Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapjan Bejovok neki?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 evesek vagyunk altalaban csak bulikon,rendezvenyeken szoktam latni olyankor jol el hulyulunk ,meg neha feszen is ir. Mult heten is oda jottek hozzank meg leullt mellem, en meg oda bujtam mert hideg vokt es faztam de csak ennyi volt. Parnapja meg csak elhivtak inni (mint haverok.meg tobben voltunk) es elkezdtunk hulyeskedni o lefekudt de ugy hogy kozbe fogta a kezem. meg elotte is kb fel oraig fogta a kezem es utana is parszor. de volt amikor bunkozott meg tobbszor is megfogta a seggem meg ra csapott,fel huzta a tangam de ezert utana kapott egy pofont is. De o tipikus rossz srac aki minden csajt csak meg dug,es ott hagy. de ilyeneket csinalt de jobban nem nyomult
2013. okt. 27. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"De o tipikus rossz srac aki minden csajt csak meg dug"


Nem hiszem hogy túl válogatós, szóval igen.

2013. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bejösz neki:) huh nekem is kéne egy ilyen rossz srác aki velem viszont másképp viselkedik! becsüld meg:D
2013. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!