Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem utáni szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem utáni szakításon, hogy tegyem túl magam? Nagyon reménytelennek tűnik. Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és nemrég szakítottunk az első szerelmemmel. Ő szakított velem elég hülyeség miatt... Kb 3 hétig jártunk, és sehogy sem tudom magam túltenni rajta. Folyton csak ő jár a fejemben. Nincs szívem megszabadulni a tőle kapott tárgyaktól, pedig tudom azt kéne. Ha meglátom azt a számot ami annak a dátuma amikor összejöttünk már rá gondolok, ha meglátom azt betűt amivel kezdődik a neve már rá gondolok és egyszerűen sehogy nem tudom kiverni a fejemből... Aludni sem tudok mert csak rá gondolok. Elvileg ő is szenved most de nem értem akkor miért szakított velem... Folyton az jár a fejemben, hogy nála soha nem fogok jobbat találni pedig nagy rá az esély... Bármilyen segítséget elfogadok, jöhetnek privát üzenetek is, bárkit meghallgatok bármivel :)

2014. máj. 22. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

3 het?

[link]

2014. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, épp elég volt az is...
2014. máj. 22. 13:49
 3/3 anonim válasza:
velem 1 év után szakított a barátnőm és én is 15 éves vagyok ha gondolod írj nyugodtan... :) de csak holnap tudok válaszolni :)
2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!