Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan hogy 1...

Volt már veletek olyan hogy 1 szerelem TELJESEN reménytelennek tűnt, de a sok kitartás meghozta eredményét és végül sikerült összejönni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 13:23
 1/7 anonim válasza:
91%
yep
2013. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem.
2013. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg ha van kedvetek irjátok le a sztorit,hogy menyi ideig vártatok és hogy is sikerült végül összehozni végül!!4 engem ez nagyon érdekelne egyébként !!
2013. aug. 1. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami reménytelennek tűnt az az is volt.
2013. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem tudok érdemmel válaszolni a kérdésedre, de én is 1 éve őrlődöm egy srác miatt, akinél néha azt érzem, hogy össze tudnánk jönni, néha meg azt, hogy nem. Majd még később írok, hogy mi lett végül vele.
2013. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem saját tapasztalat de egyik ismerősöm 3 év kitartó 'ostromlás' után nyerte el méltó sikerét :D
2013. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket és még továbbra is várom a válaszokat.. (1-2 válasz ad 1 kis töltést) :))
2013. aug. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!