Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Ti elhagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti elhagynátok azt a lányt aki nem nagyon akar szeretkezni? Tökéletesen megvagytok, szeret titeket, szép, a kapcsolat tökéletes, de a lány nem nagyon/nagyon ritkán akar szeretkezni?

Figyelt kérdés

Tökéletesen megvagytok, szeret titeket, szép, a kapcsolat tökéletes, de a lány nem nagyon/nagyon ritkán akar szeretkezni...ezért szakítanátok?

(nem az hogy sosem fekszetek le, de nagyon ritkán)



2014. máj. 22. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy?
2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

az mit jelent havi 1x?

Mert akkor azt hiszem igen.

2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha a napi 1 a ritka akkor nem:DDD
2014. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Heti 1 minimum, ha nincs betegség, vagy bármi hasonló gátló tényező. Ha ennyi sincs, akkor nagyon nem egyeznek az igényeink, és így a kapcsolat nem, hogy nem tökéletes, de hosszú távon lehetetlen.
2014. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem Tökéletes Az Ilyen Lány! Én nem hagynám ott!
2014. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

nem.

egy kapcsolat nem csak a szexről szól.

2014. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a ritka.

Sajnos hiába érzed jól magad valakivel, ha a kapcsolat egy másik fontos részét: a szexualitást nem tudjátok "megoldani" rendesen.

Ez hosszú távon nem működik, előbb utóbb betelik a pohár.


Volt egy kapcsolatom régen, ahol jól éreztük magunkat, de én szexuálisan mindig is többet akartam meg aktívabbat, mert a hölgy nem nagyon igényelte. Inkább orálisan kielégített, csak utána hagyjam békén, mert ő nem igényli annyira mint én annyiszor...utána ebből vita is lett és végül szétmentünk (persze nem csak ez miatt). Pedig csak heti egy-két szexről volt szó, mert csak hétvégente találkoztunk.

2014. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezésen kívül más belefér? Csók, simogatás, petting? Mert akkor semmi gond.
2014. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem hagynám el. pl nekem is elég heti 1 zex.
2014. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Pff... ha már a párkapcsolat eljut idáig, hogy havi 1 szex akkor igen.


Házas vagyok. A házastársamat pl nem hagynám el ezért.

2014. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!