Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a srácnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Az osztálytársam. Elég jóban vagyunk mondhatni barátok vagyunk. Nagyon tetszik nekem. Mármint ez annál már több mert beleszerettem. Eddig azt hittem hogy esélytelen és le akartam mondani róla. Egészen addig ameddig valaki el nem mondta nekem hogy állítólag tetszem neki. Nem tudom hogy mit higyjek! Igaz lehet vajon? Eddig mindig rettegve gondoltam arra hogy el kellene mondanom neki..mindent. Ez most viszont ráébresztett arra hogx muszáj elmondanom. Nem várhatok örökké. Viszont most vagyunk elsősök (középsuli) és ha rosszul sülne el akkor néznénk egymást 4 évig? Mit kellene tennem? Ráadásul itt a nyár. Nem tudom hogy most kellene-e "sokkolnom" vagy várjak szeptemberig? Mit tegyek?

2014. máj. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szia Béla, szeretlek!
2014. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden kihagyott nappal nő az esélye, hogy elviszi más!
2014. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valójában nem mert őt nem érdekli a csajozás. Kicsit gyermeteg mondhatni. Egy elveszett kisfiú néha de nagyon aranyos és sokat jelent nekem.
2014. máj. 22. 20:23
 4/7 anonim válasza:
figyeld, vond le a következtetésed
2014. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mit figyeljek konkrétan? Milyen jeleket kellene keresnem?
2014. máj. 24. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, szeretem a tepertőt.


Vagy, szia ha lesz pénzed igyál valamit.


Vagy menj oda és mondd meg neki, hogy szereted.

2014. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De miért kell elmondani? Mi változik vele? 15 évesen még úgy képzelitek, hogy a pofájába mondjátok, aztán kezdjen vele valamit. Csakhogy ő is pontosan olyan tapasztalatlan és tanácstalam, mint amilyen te vagy, és ő sem tud vele mit kezdeni. Mondd inkább neki, hogy moziba szeretnél menni, de a barátnőd nem ér rá.
2014. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!