Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebeca123 kérdése:

Mit tegyek? A barátságnak véget kéne vetni?

Figyelt kérdés
Most lett vége a kapcsolatomnak, erre az állítólagos legjobb barátnőm összejött vele vagy 2 perc után. Régebben igen én is összejöttem az exével de nem abban a percben és már nem szerette, kb.3 hét után, de úgy látszik h szerette. De akkor miért van most felháborodva, hogy nem szólok hozzá, és rosszul esik? Értem én, hogy én is elkövettem, de ha bűntudata van és sajnálja és azt mondta nem lesz hosszú életű a kapcsolat miért van még vele együtt? + még azt kapom, hogy nyugodtan jöjjek össze az exével akivel 4-djére se sikerült a kapcsolatuk. Hát köszi szépen nem. Felejtenem kell, de akkor a barátságot is érdemes lenne?

2014. máj. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan vagy mint ő. Az exek tabuk, 2 perc és 3 hét elteltével is. Megérdemlitek egymást ;)
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az elsővel.
2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját! :D
2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
te kezdted, ő csak visszavágott :/
2014. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!