Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a párkapcsolati hullámvölgyekről? Mennyi ideig tarthat, mi az ami még belefér, és mikortól kell inkább véget vetni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Párommal már több éve többnyire távkapcsolatban kell hogy éljünk, ami engem jobban megvisel, mint őt. A távolság miatt vagy nem, de jelenleg (nekem) nem az igazi a kapcsolatunk, azt érzem távolodunk egymástól, emiatt sokszor kiborulok, sírok. Szeretjük egymást, de ez valahogy már átment egymás elleni harcba, mindkettőnk a másikat hibáztatja. Lassan már kezdem azt gondolni, hogy nem is a szerelem tart össze, hanem a megszokás, ami nagyon fáj...Én úgy érzem, igyekszem változtatni dolgokon, ő is ezt érzi a saját részéről, mégsem úgy jön át nekem, ahogy gondolja. Én szeretnék már tervezgetni picit a jövöbe (összeköltözés), ő meg úgy van vele, hogy minek addig róla beszélni, amig nem megoldható. Valahol ezt is megértem, de jól esne ha lennének közös terveink, ha már azt mondja hogy tervez velem.

Nyár óta tart ez a válságunk és azért is lettem bizonytalan, mert nagyon hittem benne hogy nyáron sokkal jobb lesz, de nem így lett. (elkezdett tavasszal dolgozni)

Szerintetek ez átmeneti krízis, vagy nem érdemes megvárni, hogy mi lesz, majd ha....


2013. szept. 16. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szereted, akkor egy próbát megér.

DE! Ahhoz, hogy bármi is változzon, ahhoz nem elég az, hogy te akarod, neki is akarnia kell, mert különben úgyis az lesz a vége, hogy szétmentek. :(

2013. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt hogy képes voltam másfél évet szenvedni küzdeni egy kapcsolatért megérte végül elértem a célom de a végére azt hiszem én fáradtam annyira bele hogy már nem akartam eröltetni akkor sem mikor jól müködött... Szerintem csak addig próbálkozz amig még ugy érzed birod és nem kinzás utána pedig lépj ki inkább és keress mást.
2013. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!