Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Ő 21, én 17. Ezelőtt csak egy komoly kapcsolata volt, de az elég sokáig tartott, pár évig. Szétmentek, mert a lány elment külföldre tanulni és aztán összevesztek. De aztán barátok maradtak és a lány szinte mindennap irogat neki neten keresztül. Szokott haza is járni, és most is jön, és el akar a barátommal menni kettesbe megünnepelni, hogy hazajött, hogy valamit megisznak. A barátommal nagyon jól megvagyunk, és többször mondta, milyen boldog azóta, mióta velem van és hogy mennyire szeret. De mégis sokszor előfordul, hogy felhozza a volt barátnőjét és felemliti a közös élményeiket. Ez engem elég rossz érzéssel tölt el. Viszont többször mondta már közös barátainknak, hogy az a lány már nem jelent neki semmit és ha ránk néz, akkor csak engem lát . De ezek csak szavak, és szerintem az, hogy sokat beszél róla, meg hogy folyton irogatnak, és még most közös programot is akarnak.. nem tudom mit gondoljak.


Jelent ez valamit, vagy nem kell féltékenynek lennem? Ti mit gondoltok?



2014. máj. 25. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem olvastam az egészet, de már én háborodtam fel ezen... Évekig együtt volt és egyszer csak barátok? Ezt te se akard elhinni... + Mi az h a közös élményeikről beszélgetnek?! Szerintem valami veled nincs rendben, ha ezt egész eddig eltűrted... Kettesben vacsi?Pfff vicc!
2014. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem vacsi, csak beülnek egy kocsmába egy-két rumra állitólag, mert a rum volt mindig a közös italuk.

Mellesleg állitolag a lánynak van is kint barátja, de mégis mindig irogat neki, meg minden.. szóval nem tudom. Attól hogy van barátja, lehet hogy még mindig szeretik egymást, és csak a távolság miatt van az ami.. Nem tudom.

2014. máj. 25. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a sracnak hogy vagy te vagy az a csaj
2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez sehogy se barátság... Én a helyedben vigyáznék, mert a komoly kapcsolatok sosem végződnek barátsággal, pláne ennyire jó barátsággal... Én mondjuk ezt nem nézném jó szemmel. Nálunk az exek még csak szóba se jönnek, nemhogy még azokkal menne a párom találkozni...
2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eléggé rosszul esik, de sosem mondom, viszont végül észreveszi és akkor mondom neki, hogy bánt ez engem, de azt mondja, hogy nincs miért féltékenynek lennem.


Ezt meg mégsem szeretném mondani, hogy válasszon kettőnk között, mert ezzel csak elűzném magam mellől, mégsem akarom kisajátitani magamnak és adok neki szabad teret. És mikor multkor együtt voltunk, az egész banda, akkor ott volt a lány is, és a barátom ugyanúgy csókolgatott, meg szeretgetett előtte is.


Csak mégis furcsán jön le nekem ez, hogy igy ketten elmennek iszogatni annyi év után...

2014. máj. 25. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még ezek után is bolondnak tartalak, h ezt így hagyod, de ha ennyire kimagyarázod a szitut, h miért is okés ez az egész, akkor nem értem, h miért is tettem fel a kérdést! Szerintem te magad is tudod, h ez nonszensz dolog csak féled bevallani, h egy szerelmi háromszögbe csöppent a kapcsolatotok. Nem kívánok nektek rosszat, de ebből jó nem fog kisülni hosszú távon, mert igenis, létezik plátói szerelem!..
2014. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, talán magamnak se merem bevallani..

Csak azért vagyok bizonytalan, mert mondja ő is, meg a legjobb barátja, hogy mennyire szeret engem, meg hogy mennyit beszél rólam. Ezért próbálok pozitiv maradni, de természetesen tényleg elég okot ad a gyanakodásra az amit csinálnak.

2014. máj. 25. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon gyanús.

Szerintem beszélj a barátoddal erről őszintén. Mondd el neki, hogy ez Téged zavar, úgy érzed, hogy ami köztük van, az még mindig több a barátságnál, és hogy ez mennyire rosszul esik Neked.

2014. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt meg is fogom tenni, köszönöm!

Csak attól félek, hogy azt mondaná, hogy azért akar vele találkozni, mert elvégre olyan emssze él most és ritkán látják egymást.


Tegnap olvastam, de tényleg tök véletlenül, mert ott jött egy üzenet és épp a kezemben volt a telefonja, hogy megbeszélték a találkát. Én pedig este csak úgy semmit sem sejtően rákérdeztem, hogy mit csinál hétfő este (akkora beszélték meg a találkát). Ő pedig elmondta és rákerdezett, hogy miért? Én pedig mondtam, hogy jaaaj, akkor semmi. Ő pedig, hogy de ha van valami terved akkorra, akkor változtathatok rajta. Ez elég jól esett és megnyugtatott, de mégsem akarom őket teljesen elszakitani egymástól, nem akarok hárpiának tűnni, aki magához láncolja a párját...

2014. máj. 25. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyu, ezt te tudod a legjobban, h mi a jó neked. Néha önzőnek kell lenni és valaki így is - úgy is meg lesz bántva és szomorú lesz, szóval sehogy se jön ki úgy, h mindenkinek jó legyen... Nálam mondjuk semmiféle exel való kapcsolattartás nem fér bele a kapcsolatomban, de ugyebár mindenki más, mindenkinek mások a meglátásai :)
2014. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!