Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni? Szerintetek? És mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve élek párkapcsolatban.

A probléma csak most merült fel: barátom az egyik osztálytársnőjével elég jól elbeszélget (sms, face), minden nap beszélgetnek. A lánynak csokit vesz, meg álomszuszék-nak hívja magyarul becézgeti. A csaj meg olyanokat ír neki h "de cuki vagy" meg "de drága vagy" meg "puszillak" szívecskéket meg puszis szmájlikat.

Közöltem barátommal, hogy ez engem nagyon zavar, mire ő: hogy de neki ilyen a jelleme. Na már most, ha én így beszélnék egy fiúval h puszika meg stb. tuti kitörne a 3.világháború, mert még akkor is beszól mikor csak valamelyik haverommal beszélgetek.

Ma is azt mondta, hogy a féltékenykedésem miatt fog tönkre menni a kapcsolatunk...


2014. febr. 7. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
értelek, de nem lehet, hogy tényleg csak barátok?
2014. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez engem is zavarna. Beszélgessen nyugodtan akármilyen lányokkal, ez az élet rendje, de a becézgetés, ok nélküli ajándék vásárlás, minden napos állandó beszélgetés már egy kicsit túlmegy egy határon. Főleg úgy, hogy fordított esetben ezt egyáltalán nem tolerálná...
2014. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1/1. nem tudom, elméletileg csak barátok, de én nem írkálnék akkor se ilyet h "puszillak" meg stb. egy olyan srácnak akinek barátnője van. főleg nem úgy, hogy egyszer már írt ilyet egy srácnak akinek szintén barátnője volt hogy "puszi" meg hasonlók és a srác barátnője megmondta neki a magáét. lehet h nekem is ezt kéne(?!) de akkor tuti én lennék a szar...
2014. febr. 7. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:

én fb-n mindig igy köszönök.

Sőt (minő otrombaság) bókolok is. :)

Párom erre tudod mit mond?

"mond meg neki h. énis puszilom"

2014. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:
100%

ha ő mindezt megteheti akkor te is megteheted.

itt csak ezzel az egy dologgal van nekem is bajom.

kíváncsi lennék, hogy az istenszerű HŐS hogyan reagálna fordított esetben...:)



amúgy egy kis tanulni való mert bizony abban is van valami amit a párod mond.. hogy a féltékenységre megy rá a kapcsolatotok:)

http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


nem kell ám leragadni valamiben ami nem működik.. teccik érteni?:)

2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó link, köszi. (már nézem)
2014. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
héé nem neked kéne nézni basszus!:DD
2014. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak ilyen gimis-hiszti. Nem feltétlen van okod féltékenynek lenni. Ha majd felnőttök, természetes lesz, hogy midnketten beszélgettek kötetlenül az ellenkező nemmel. Ha az én barátom most így kiakadna azon, hogy valakinek azt írtam hogy puszi, szemberöhögném.
2014. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Számomra ez még most,érett fejjel is túlzás lenne,és nem esne jól,viszont azt sem szabad hagynod,hogy emiatt holmi hárpiává változz.Tudasd határozottan mindkét féllel,hogy neked ez a dolog már túlmegy egy bizonyos határon,ugyanakkor ne sárkányosodj le,mert az valóban kapcsolatgyilkos dolog.Viszont ha erélyesen,de normális hangnemben fellépsz a probléma ellen,ám semmi sem változik,gondolkodj el azon,vajon tényleg a barátod-e számodra az igazi,és akarsz-e olyan kapcsolatban élni,ahol efféle gondok merülnek fel.
2014. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves 8. válaszoló :D nem hinném h gimis, mert minde2en már 20 évesek vagyunk és szakmát tanulunk :)

de köszönöm a választ!

2014. febr. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!