Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

A 20 év alatt mióta élek egy komoly kapcsolatom volt ami majdnem 2 évig tartott és nem voltam szerelmes. Hihetetlenül szerettem mint embert és kötődtem, de nem voltam szerelmes.

Sokszor volt plátói szerelmem, de nem hiszem, hogy az szerelem volt. Viszont egyszer...


...egyszer még a majdnem 2 éves kapcsolatom vége felé megismertem egy srácot. Elhívott randizni. (Hozzátenném, hogy soha nem csaltam meg a barátomat!) Az elején nagyon tiltakoztam a randi ellen, de úgy éreztem muszáj elmennem.

Nem csalódtam.. életem legjobb randija volt. Pont egy ilyen srácot képzeltem el magam mellé. A randi végén elkísért a buszmegállóba és meg akart csókolni, de visszautasítottam (mert még barátom volt), pedig nagyon szerettem volna. A randi után végig mosolyogtam és állandóan csak erre gondoltam, pedig igazából semmi extra nem történt, de mégis úgy éreztem, hogy muszáj vele lennem.


Később írogatott nekem a srác hogy szeretne velem lenni és hogy nagyon tetszem neki. Én szakítottam a barátommal, majd elkezdtem találkozgatni ezzel a másik sráccal. Az elején úgy gondoltam nem lenne szép ha rögtön összejönnék vele, ami nagy hibának bizonyult. Addig húztam halasztottam amíg ez az egész átfordult, és már ő nem akarta annyira, én viszont pont akkor akartam nagyon.


A vége az lett, hogy egész nyáron kavartunk. De a végén ez átment abba, hogy ő már csak szexet akart én meg elképesztően szenvedtem. Azóta nem éreztem ilyet, és úgy érzem nem is tudnék senki iránt... Még mindig nem vagyok túl rajta teljesen, pedig már eltelt kb. félév..sőt azóta jártam egy másik sráccal is, igaz hogy csak 1 hónapot, mert nem éreztem semmit iránta.


Kicsit hosszúra sikerült. Köszönöm ha végig olvastad. Valaki mondjon valami bíztatót, mert egyszerűen úgy érzem, hogy alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra és senki nem kell igazán.. nem tudom fogok-e még ilyet érezni valaha.

L/20



2014. máj. 27. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
gondolom nem vagy gyorsan szerelmes tipús
2014. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Elárulom, megcsaltad a barátodat... a mással való randizás is megcsalás..


Egyébként meg, majd jön a megfelelő pasi, akivel érezni fogod a szerelmet.

2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:
46%
Idő és nyitottság kérdése, nincs kőbe vésve a sorsod!
2014. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Minek akarsz szerelmes lenni?Én is már leszoktam róla.Olyan nincs hogy mindketten hosszú ideig pont ugyanúgy szeretitek egymást.Előbb-utóbb az egyik fél csak kínlódik.
2014. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Leírom az én esetemet.

Én nem vagyok szerelmes típus egyáltalán. Volt néhány pasim, de mindegyikkel csak szexkapcsolatom volt. Aztán jött a jelenlegi pasim, akinél mást éreztem. Pontosabban éreztem valamit, amit az előzőeknél soha. Jártunk is másfél évet, utána összeköltöztünk, és most már lassan 3,5 éve vagyunk együtt.

Ez még nem olyan hosszú idő, de úgy érzem, hogy már nem vagyok szerelmes. Szeretem és tisztelem őt, de az a kezdeti lángolás nincs már meg bennem (ezt ő is tudja, nem örül neki annyira, de nem tud vele mit csinálni, mint ahogy én sem).

Szóval az a helyzet, hogy én ilyen típus vagyok, ez a természetemből fakad, és talán jobb is ez így, mert nem vagyok minden héten másba szerelmes.


Lehet, hogy te is ilyen vagy, mint én, de az is lehet, hogy még nem találtad meg azt, akibe szerelmes is tudnál lenni. Hidd el, majd kialakul az is, csak hagyj időt magadnak rá. És ne akarj görcsösen szerelmes lenni valakibe, mert az nem fog összejönni, inkább legyél kicsit türelmes.


#2-nek:


"Elárulom, megcsaltad a barátodat... a mással való randizás is megcsalás.."


Neked lehet, hogy ez már megcsalás, én viszont úgy gondolom, hogy mindenkinek ott kezdődik a megcsalás, amit a párjától már semmiképpen sem viselne el.

Az ugyan nem derült ki, hogy a kérdező elviselné-e a párjától, hogy az randizik egy másik lánnyal, de a kérdező szerint ő nem csalta meg a barátját, vagyis nála valószínűleg tágabb a határ.


29/N

2014. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Most persze belekötsz egy másik ember véleményébe, de azért arra kíváncsi lennék te mit szólnál, ha a pasid elmenne randizni egy másik csajjal, és eltitkolja....aztán meg valamilyen módon kiderül.


Egyébként az embereket többségben biztos hogy érzékenyen érintene egy ilyen.

2014. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Félreértettél. Nem belekötöttem a véleményedbe, hanem leírtam az enyémet. A kettő nem ugyanaz.


Amúgy abban igazad van, hogy az emberek többségét érzékenyen érintené az ilyesmi, de azért ne általánosítsunk.

2014. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nyilván nekem is rosszul esne ha a barátom elmenne egy másik lánnyal randizni és eltitkolná, de azt gondolom, hogy ha ezt utána megbeszélné velem (mint ahogy én is tettem vele amikor szakítottunk)akkor megértettem volna. Elmúlt a szerelem, és ez ellen sem ő sem én nem tudtunk volna semmit tenni.

2014. máj. 31. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad mivel te mar ereztel vki irant vmit h vele szeretnel lenni. Nekem 7-8 parkapcsolatom volt de meg egyik irant sem ereztem nagyon semmit. Szoval szerencsesnek mondhatod magad. 26/F
2015. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a mai napig nem tudok szerelmes lenni.A jelenlegi barátommal lassan az 1 hónapot ünnepeljük de nem érzek semmit.Sot most egy másik fiú jön be,illetve minden fiút megnézek (akkor is ha ott van mellettem).Nem tehetek róla egyszerűen nem érzek semmit,és nem vakságot fogadtam mikor osszejottunk.Velem is volt hasonló mint veled csak mi össze is jöttünk,annál a fiunal ereztem valami különlegeset,de aztán szakitottam vele (igy jobb volt mind2-nek).Ha valakinek van valami tanácsa hogy hogyan tudnék mélyebb kötődést kialakítani,szívesen fogadom és koszonom is!!
2018. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!