Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valoban szeret engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban szeret engem?

Figyelt kérdés
Valoban igazan szerethet az a fiu, akivel lassan egy eve egyutt vagyok es folyamatosan dicser, szepeket mond, viszont anno miutan par evvel ezelott egyszer lefekudtunk utana semmit nem akart tolem. Mindig mas csajok erdekeltek, csak en nem. Aztan egyszercsak elkezdett utanam erdeklodni es most azota ez van. Mindent megbeszelunk, de egyszeruen nem tudom tultenni magam a multon. Megbizhatok benne? Lehet, hogy csak addig vagyok jo amig nincs mas? (Hozzateszem jelenleg nincs semmi lehetosege ismerkedni a kornyezet miatt, ahol vagyunk es a munkahelyen sincs lehetoseg). Lehet-e szeretni egy olyan lanyt igazan, akitol anno nem akart semmit? Vagy annyira sem tetszett neki, hogy randira hivja? (kb. en voltam az egyetlen csaj, aki nem jott be neki).

2014. máj. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok egy éve,akkor nem értem,miért nyírod magad.Attól nem lesz jobb semmi.Amúgy sem lenne veled nyíltan,ha nem tetszenél neki,meg nem érdekelnéd.
2014. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is hangzik ez olyan rosszul :)

Régen dugni akart, olyan lányokat keresett akiket csak szexre tartott jónak. Benned biztos látott már régen is valamit ami sokkal több. Szerintem rendes és aranyos lánynak tartott és talán úgy érezte téged nem akar ilyen módon kihasználni. Most meg már 1 éve együtt vagytok, és, ahogy a leírásból kiveszem, imád téged. Szóval nyugodj meg, illetve ha tényleg őszinte a kapcsolatotok, ne a Gyakorikérdéseken tedd fel ezt a kérdést, hanem neki személyesen. Az őszinteség nagyon nagy királyság ám :)

Hadd mondja el ő maga mit gondol erről.

2014. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!