Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom megéri e még folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megéri e még folytatni?

Figyelt kérdés

mostanában kicsit üresnek érzem magam és lehangoltnak :/

A kapcsolatunk elégé sok nehézséget meg élt már ahoz képest hogy még csak 1 évesek vagyunk de nem tudom van e erőm még folytatni vele :S

Mostanában 3-4 naponta kerül annyira mély gondolatokba hogy szakítani akar de rá 1-2 óra beszélgetés után normális marad tehát sok benne a negativitás :/

A lényeg hogy régebben sokat megélt sok bajt verte a apja suliban lenézték és még nem kevésszer tönkre is tették a szülinapját...

8 dikos voltam mikor megismertem akkor játékba ölte a perceit mivel már csak ott voltak barátai a való életben nem és csak ráirtam és megismertem elégé negatívan kezelt mindig de én igyekeztem viditani.

2 hónappal később elhívtam a ballagásomra amire el is jött és akkor mondtam meg neki hogy szeretnék vele járni ami után egy kis mosolyal egy csók után jobbanvolt pár napra de 2 napig eltünt valamerre gondolkodni.

Decemberben elszakadt a cérna valami oknál fogva anyáméknál és eltiltották de ő minden módon találkozgatott velem és megfenyegették akkoriban ez februárig tartott ott kibékültek.

Mostanában én egy kicsit rosszul éreztem magam a gondolataimmal mert egyszer nagyon csúnyán mondta hogy szakítana de okát nem tudtam 3 óra sírás után valameik családtagom hívta fel és kérte hozzánk hoggy jöjjön fel és tegyen valamit mivel én bezártam a ajtót és csak sírtam, neki adtam egy pót kulcsot a szobámba és mikor a karjaiba vett sírás közben csak szépeket mondott és még ő is elkezdett sírni én a sok sírás után elaludtam a arjaiban és arra keltem hogy még mindig a karjaiban vagyok végig ülte a 6 órát amit aludtam a karjaiban ienkor már jobban voltam kicsit és tudtam mosolyogni.

Viszont a mai napon azt vettem észre hogy nem mond el valamit nem akarja elmondani csak mosolyog és más témára terel.

Mindíg is azt furcsáltam hogy sosem kér tőlem semmit se csók se ölelkezés se szex de eddig még egyszer sem feküdtünk le 1 év alatt én akarnám de nem akarom megkérdezni tőle hogy akarná-e.

Túl sötét a múltja túl sok sötét gondolata van mégis csak azt csinálja hogy engem boldogít van munkája és mindíg kedveskedik nekem.

Sokan használták már ki és sok barátját vesztette el de engem ezek után is szeret és meg akar tartani de mégis miért mondogatja néha napján hogy szakítana de még sem?



2014. máj. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerencsés barátod van!
2014. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet egy ilyen rossz múltú fiút felvidítani hogy ne a multjára gondoljon hanem a jövőjére.

Meg hogy mit kéne nekem tennem vele :/

Hogyan javítsak ezen amúgy én ő 18 éves fiú.


Én 16 éves lány vagyok.

2014. máj. 28. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a jelenlegi barátnőmmel, mostanság azon gondolkodom h jobb lenne neki ha szakítanánk, persze először sírna és szomorú lenne de utána elfelejtene és lenne 1 normális barátja akit pl minden nap láthat, tehát sztem azért mondogatja vagy hozza fel a témát mert úgy látja h jobb lenne neked nélküle és hidd el ez szörnyű érzés, azon rágódni h ha vége lenne akkor vajon te boldogabb lennél e majd....

21 F

2014. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sokszor próbálom boldogítani de nem megy olyan könnyen nem hagya magát de én meg tűrjem hogy engem fontosabbnak tart magánál is és nem gondol magára ha vesz valamit :/

Meg akarnám javítani a kapcsolatot egy kicsit hogy boldogabb legyen de nem megy mivel nem hagyja nem tudom mit kéne tennem hogy jobb legyen több kiruccanás esetleg közös percek vagy próbáljam meg gyógyítani a sebet a múltján szebb és boldogabb napokkal?

Mostanság azon gondolkodom hogy ideje lenne megkérnem hogy feküdjünk le elvégre 18 éves és még nem volt velem 1 év alatt egyszer sem de 1 év után gondolom itt a ideje :S

2014. máj. 28. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon én sem tudom h mit kéne tenned vagy nekem a saját kapcsolatommal, ez mindenkinél más, sztem próbáld meg vele éreztetni h ő a legfontosabb neked és mindennél jobban szereted és mellette állsz bármi legyen is, a szex: ha ő nem kezdeményez az lehet azért van mert tart attól h elutasítod és negatív választ kap, neked kéne megtenned az első lépést "vedd kézbe a dolgokat"
2014. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kézbe venném csak én a félősebb típus vagyok :/ nem vagyok ahoz szokva hogy írányítsak inkább ahoz hogy engem :/

Lehet egy kicsit változtat a dolog ha lefekszem vele lehet arra vágyik 1 év után de az is igaz hogy most lesz június 16 dikán a évfordulónk és most azért kérdeztem ezt mert szeretném előtte javítani a kapcsolatot egy kicsit mert 3 napos sátrazásra megyünk 2 esben én ezt terveltem ki távol mindenkitől és mindentől már össze is pakoltam mindent ahoz csak az hogy most elégé sokat ingadozik betenne egy kicsit a évfordulóra de ha javítani is akarnám ezt nem annyira tudom hogyan fogjak hozzá mostanság többet ölelem több a puszi, csók.

Anyám biztos nem engedné hogy lefeküdjek de jobb is ha nem tudná elvégre én döntök mikor számít nekem de ha akarnék feküdni vele nem tudom hogy csináljam :/

2014. máj. 28. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Na h alakultak a dolgaitok? :)
2014. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!