Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Vagy egy srác akivel a történetünk még 6.ban kezdődött..

Ugyanis szerelmes volt belém 5.-6.osztályban. én voltam neki az ugymond 'első szerelme'. És ez azóta meg is maradt benne, még akkor is amikor én folyamatosan leráztam , és 8.év elején összejött egy másik lánnyal. Akkor még nem érdekelt igazán. Aztán közben legjobb barátok lettünk és mindent megbeszéltünk egymással. Keztem érezni hogy ez közöttünk kezd a részemről több lenni , és amikor ezt elmondtam neki, ő is azt mondta hogy benne sem múltak még el a régebbi érzelmei.De viszont már nem voltak olyan erősek hogy a másik lánnyal szakitson miattam, mert hát őt is nagyon szerette. De mialatt járt a lánnyal, engem hitegetett, és mindig ölelgetett puszilgatott meg tisztára ugy viselkedett velem mintha több lenne köztünk , de mégse legyen feltűnő senkinek se hogy mit művel.Aztán 8. nyarán kavartunk egy buli alkalmával. Akkor azt mondta hogy engem szeret és szkítani fog a barátnőjével, de ez valahogy mégse következett be. És én csak vártam. Egészen mostanáig amikor 1 év 5 hónap után szkítottak a barátnőjével.Már 9.osztályban járunk. Amikor szakitottak lelkileg ki volt még legalább fél hónapig, akkor folyton velem volt és nekem sírta el a bánatát. Én meg ápoltam a lelkét és hozzábujtam ha ugy jobb volt neki meg ölelgettem..aztán éreztem hogy mostmár elég és felhoztama témát hogy akkor most köztünk mivan ?

erre azt felelte hogy barátság kicsi plusszokkal, és ő ennél többet nem akar most tőlem.

de a múlt hétvégén elmentünk egy buliba hogy gyorsabban felejtsen és ott megcsókolt és teljesen ugy viselkedett velem mintha járnánk. Aztán másnap nekem vissza kellett mennem a kollégiumba ...azóta nem bezséltünk , és amikor hívom kinyomja a telefont..viszont ő meg sem próbál keresni ..nemtudom hogy most mi van köztünk és hogy ő mit akar..:S tanácsot szeretnék kérni hogy akor most ez miez köztünk ? és mit kéne tennem ?? SoS!!



2013. szept. 28. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a srácot kicsit, hadd nyugodjon meg. Egy szakítás után talpra kell állni, hogy újra egész emberként kezdhessen vmi újat.
2013. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hitegetett, es most kihasznal. Mostmar tarts kimellette, ha ennyi energiat fektettel a kapcsolatotokba. mostmar jarna neked a tisztelet h elmondja mit akar. :|
2013. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére én nagyon szeretem a srácot :/
2013. szept. 28. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!