Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki bejön és két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki bejön és két évvel fiatalabb nálam. Nagyon szeretem és nagyon jó barátok vagyunk. A napokba azt kérdezgeti ki jön be. Gyanakszik arra hogy nekem bejön. De elmondjam? Neki az egyik osztálytársa tetszik.

Figyelt kérdés
Minden este vele álmodok és sírva kelek...nagyon rossz érzés.

2014. máj. 31. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
miért sírsz? a szerelem nem egy szomorú dolog
2014. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szami6 ***** válasza:
Szerintem mondd el neki.Ha annyira jó barátok vagytok akkor meg fogja érteni hogy szereted.Semmi szégyellni való nincsen abban ha szereted.
2014. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az ha nem viszonozzák...és személyesen mondjam meg?
2014. máj. 31. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb személyesen. És azt is mondd meg, hogy ha nemet mond, akkor is barátok maradtok.
2014. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget aranyosak vagytok :)
2014. máj. 31. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Húúúú! Tudom, h régen volt, de lett vmi? Elmondtad, és akkor mit mondott? Leírod a sztorit? Légyszi! Köszi!
2015. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!