Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Járok külön matek tanárhoz, és az utánam lévő fiú nagyon tetszik, és szerintem ez kölcsönös, valamilyen szinten, de ő 18 és most fog érettségizni, én 16 és 9.es vagyok. Hívjam el randizni? vagy most mit csináljak? az a baj hogy nagyon bejön:(

2014. márc. 31. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd :)
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy simán? nem ciki ha én kezdeményezek, főleg hogy ő végzős? és nagyon helyes.
2014. márc. 31. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az, különben se veszítesz semmit. Na meg ha elutasít mi van, úgy is végzős, nem fogod látni :D
2014. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy hogy; lenne kedved valamikor találkozni?:D
2014. márc. 31. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, megmondod neki hogy szívesen megismernéd, eljönne-e veled valahova, csak lazán :D
2014. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jujj olyan cuki vagy:DD köszi^^
2014. márc. 31. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen, sok sikert :)
2014. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!