Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja bevallotta, hogy szerelmes belém. Nem tudom, hogy merjek e bele vágni, vagy akarom e, vagy h most mi is van velem...

Nem véletlenül vagyunk legjobb barátok. Jól érzem magam vele és megértjük egymást. Ő elfogad úgy ahogy vagyok, sőt imád érte, én meg nem tudok holmi fizikai dolgokon túl lendülni. Egyszerűen nem a zsánerem.

Végig futott már a fejemen minden lehetőség, de semmi nem lett könnyebb. Segítsetek kérlek!



2014. jún. 2. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell tudni.. sajnos ha külsőre nem jön be akkor nem ajánlatos belevágni.
2014. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz hozzá mint férfihoz, akkor egyértelmű hogy fölösleges belefognod. Akkor mond meg neki szépen h ne nem tudsz úgy ránézni ahogy ő szeretné és kész. Itt a böki az lesz hogy te hiába tekintesz majd rá barátként, ő továbbra is a nőt fogja látni benned, és ez így már nem barátság.
2014. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zsánered...Barátként hidd el egy párkapcsolat nem működik...A szerelmi párkapcsolat egyik alappillére, hogy legyen szexuális vonzalom...Ha ez nincs meg,kár a gőzért.Kénytelen vagy őt visszautasítani.
2014. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Néha azt érzem, hogy szeretném megcsókolni, megérinteni, megölelni, de a vége mindig az h lebeszélem magam róla. Egyik másik irányba győzködöm magam, megzavarodtam. :/ Most is ezt csinálom, hisz kiírtam egy kérdést amire eddig olyan válaszok jöttek, hogy nem jó ötlet most meg azt ecsetelem, hogy de még is lehet, hogy az.
2014. jún. 2. 10:01
 5/9 János114 válasza:
Nem minden a kulso ha ugy erzed boldog lehetsz vele miert ne . Nem ismerlek titeket de biztos nem olyan csunya a baratod. Lehet h egesz eletedben boldog lennel vele a vonzalom elmulik hamar de a baratsag nem fog elveszni
2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Márpedig elég gyorsan tisztába kellene jönnöd az érzéseiddel. Mert ez a barátság, ha így halad tovább, hamarosan nem lesz működőképes, legalábbis barátságként.


Vagy megpróbáljátok együtt, vagy elhúzzátok még így egy darabig. Aztán valamelyikőtöknek lesz valakije és egy párkapcsolat mellett nem fér meg egy olyan barátság, ami az egyik fél (vagy talán mindkét fél) részéről inkább szerelem.

2014. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mi a baj vele? en egy baratsagot nem dobnek el.. holmi 2-3 honapert.. meg egy ev utan se.. mert egyszer ugy is vege lenne.a legjobb baratsag meg nem veletlenul az! de te tudod
2014. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a zsánered, akkor maradjatok csak a barátságnál. Ha ezt közlöd vele, tudomásul kell, hogy vegye. Már ne azt közöld, hogy nem a zsánered, hanem hogy neked jobb így ez a kapcsolat, nem akarod veszélyeztetni, mert különben a barátság is megszakadna. Meg kell, hogy értse. Lehet, hogy nem is szerelmes, csak akar egy kis szexet is belevinni a dolgokba. (De ha az e kérdőszót használod az igék után, akkor kötőjelet tegyél az ige után: akarom-e, merjek-e - de ha a szavak előtt van az e mint mutatószó, akkor természetesen nem kell kötőjel: e képet , e lányt stb.)(Ja, és a belevágni egy szó, mert az igekötő - bele - az ige előtt van közvetlenül. Ha lenne köztük még egy szó: bele akar vágni, vagy el akar menni, akkor három szó.) Bocsi.
2014. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1 hónapja járunk, egyre szerelmesebb vagyok, egyre jobban imádom... :)

Csak azért írtam le, hátha valaki egyszer erre a kérdésre téved és nem akarom, hogy az eddigi válaszok alapján döntsön. Hiszen tévedtek. :)

2014. aug. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!